Informace o Apartments & Room Lumio

Vítáme Vás na stránce Apartments & Room Lumio na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Apartments & Room Lumio, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Apartments & Room Lumio, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Apartments & Room Lumio.

  • Apartments & Room Lumio

Apartments & Room Lumio - ApartmányApartments & Room Lumio - ApartmányApartments & Room Lumio - ApartmányApartments & Room Lumio - ApartmányApartments & Room Lumio - ApartmányApartments & Room Lumio - ApartmányApartments & Room Lumio - ApartmányApartments & Room Lumio - ApartmányApartments & Room Lumio - ApartmányApartments & Room Lumio - ApartmányApartments & Room Lumio - ApartmányApartments & Room Lumio - ApartmányApartments & Room Lumio - ApartmányApartments & Room Lumio - ApartmányApartments & Room Lumio - ApartmányApartments & Room Lumio - ApartmányApartments & Room Lumio - Apartmány
Název:  Apartments & Room Lumio
Ulice:  Molunat 61
Město:  20 218 Molunat
Okres:  Cavtat okres
Kraj:  Dubrovnicko-neretvanská župa
Země:  Chorvatsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Apartmány Miovic se nacházejí na klidném místě v obci Molunat vedle soukromé pláže, pouhých 30 minut jízdy od Dubrovníku, který je zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO. Má bezplatné Wi-Fi a restauraci, která podává dalmatské speciality. V zahradě je terasa a gril. Všechny apartmány s výhledem na Jaderské moře mají balkon, kuchyň a satelitní TV a v pokoji je lednice a parkety. Součástí veškerého ubytování je vlastní koupelna se sprchou. Klimatizace je k dispozici za příplatek. Obchod s potravinami je vzdálen 200 metrů. Hlavní památkou Molunatu jsou historické hradby, které se datují do časů Republiky Dobrovník. Ostrovy Veliki Škoj a Supetrić jsou vzdálené 15 minut plavby lodí z nedalekého doku. Ve vzdálenosti 50 metrů odtud najdete autobusovou zastávku se spoji do Dubrovníku a Cavtatu. Letiště Dubrovník leží 21 km odtud a do Cavtatu je to 27 km.


Důležité informace

Informujte prosím Apartments & Room Lumio o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

 
 
facebook g+ twitter