Informace o Apartments Milić

Vítáme Vás na stránce Apartments Milić na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Apartments Milić, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Apartments Milić, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Apartments Milić.

  • Apartments Milić

Apartments Milić - ApartmányApartments Milić - ApartmányApartments Milić - ApartmányApartments Milić - ApartmányApartments Milić - ApartmányApartments Milić - ApartmányApartments Milić - ApartmányApartments Milić - ApartmányApartments Milić - ApartmányApartments Milić - ApartmányApartments Milić - ApartmányApartments Milić - ApartmányApartments Milić - ApartmányApartments Milić - ApartmányApartments Milić - ApartmányApartments Milić - ApartmányApartments Milić - Apartmány
Název:  Apartments Milić
Ulice:  Novo Naselje 129
Město:  23452 Gornji Karin
Okres:  Zadar okres
Kraj:  Zadarská župa
Země:  Chorvatsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
513 Kč
20 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Apartmány Milić se nachází ve městě Gornji Karin, 500 metrů od oblázkové pláže a 5 minut chůze od léčebných bahenních koupelí. K zázemí patří restaurace a gril. Wi-Fi je k dispozici zdarma. Apartmány mají výhled na Jaderské moře a horu Velebit, satelitní TV, kuchyň, balkon nebo terasu a vlastní koupelnu se sprchou. V sousedství apartmánů Milić je obchod s potravinami a v bezprostřední blízkosti vedou také cyklistické stezky. Do baru to máte 150 metrů a františkánský klášter z 15. století můžete navštívit ve vzdálenosti 200 metrů. Apartmány jsou vzdálené zhruba 5 km od říčky Bijela, 40 km od národního parku Paklenica, 50 km od národního parku Krka a 30 km od starobylého města Zadar. Apartmány Milić stojí 25 km od mezinárodního letiště Zadar a do 100 metrů od autobusové zastávky.


Důležité informace

Informujte prosím Apartments Milić o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

Zajímavosti v okolí

Karin Gornji412 mGornji Karin apartmány
Biograd na Moru27 kmBiograd na moru kemp
Sukošan28 kmSukošan apartmány
Zadar33 kmZadar Chorvatsko
Skradin42 kmSkradin Krka
Vodice43 kmVodice pláže
Privlaka44 kmPrivlaka u Zadaru
Šibenik49 kmŠibenik historie
 
 
facebook g+ twitter