Evropa > Chorvatsko > Zadarská župa > Zadar okres > Verunič > Gorgonia Apartments

Informace o Gorgonia Apartments

Vítáme Vás na stránce Gorgonia Apartments na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Gorgonia Apartments, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Gorgonia Apartments, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Gorgonia Apartments.

  • Gorgonia Apartments

Gorgonia Apartments - ApartmányGorgonia Apartments - ApartmányGorgonia Apartments - ApartmányGorgonia Apartments - ApartmányGorgonia Apartments - ApartmányGorgonia Apartments - ApartmányGorgonia Apartments - ApartmányGorgonia Apartments - ApartmányGorgonia Apartments - ApartmányGorgonia Apartments - ApartmányGorgonia Apartments - ApartmányGorgonia Apartments - ApartmányGorgonia Apartments - ApartmányGorgonia Apartments - ApartmányGorgonia Apartments - ApartmányGorgonia Apartments - ApartmányGorgonia Apartments - Apartmány
Název:  Gorgonia Apartments
Ulice:  Verunić
Město:  23287 Verunić
Okres:  Zadar okres
Kraj:  Zadarská župa
Země:  Chorvatsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskfresithusvruslhrnlarzh

Rychlý popis

Gorgonia Apartments na pobřeží Jaderského moře nabízí apartmány s bezplatným Wi-Fi a balkonem, rodinnou restauraci a obchod s potravinami. Ve všech apartmánech najdete kuchyňský kout s ledničkou, posezení se satelitní TV a vlastní koupelnu. U apartmánů Gorgonia můžete využívat zahradu s grilem. V restauraci můžete ochutnat jídla italské kuchyně. Na vyžádání a za příplatek se v restauraci podávají také snídaně. Apartments Gorgonia dále nabízí možnost zapůjčit si motorový člun, skútr a jízdní kola. Majitelé mají také vlastní lodě, s nimiž mohou zajistit exkurze do národního parku Kornati a rybářské výlety s možností sportovního rybolovu.

Zajímavosti v okolí

Privlaka25 kmPrivlaka u Zadaru
Zadar31 kmZadar Chorvatsko
Sukošan39 kmSukošan apartmány
 
 
facebook g+ twitter