Evropa > Chorvatsko > Chorvatsko > Chorvatsko > Božava > Apartments Olivera

Informace o Apartments Olivera

Vítáme Vás na stránce Apartments Olivera na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Apartments Olivera, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Apartments Olivera, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Apartments Olivera.

  • Apartments Olivera

Apartments Olivera - ApartmányApartments Olivera - ApartmányApartments Olivera - ApartmányApartments Olivera - ApartmányApartments Olivera - ApartmányApartments Olivera - ApartmányApartments Olivera - ApartmányApartments Olivera - ApartmányApartments Olivera - ApartmányApartments Olivera - ApartmányApartments Olivera - ApartmányApartments Olivera - ApartmányApartments Olivera - ApartmányApartments Olivera - ApartmányApartments Olivera - ApartmányApartments Olivera - ApartmányApartments Olivera - Apartmány
Název:  Apartments Olivera
Ulice:  Božava 73a, Dugi otok
Město:  23286 Božava
Okres:  Chorvatsko
Kraj:  Chorvatsko
Země:  Chorvatsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithusvrunoslhrnlarzh

Rychlý popis

Apartments Olivera se nachází v malé přístavním městě Božava na ostrově Dugi Otok. Apartmán leží v klidném prostředí, v centru města a 50 metrů od moře. Všechny apartmány mají posezení, satelitní TV a plně vybavenou kuchyň s jídelním koutem. Apartmány mají vlastní koupelnu se sprchou nebo vanou a terasu nebo balkon. Některé apartmány mají klimatizaci a některé nabízejí výhled na moře. Apartmány jsou vzdáleny 50 metrů od nejbližšího obchodu s potravinami a skalnaté pláže a 100 metrů od různých restaurací. Bezplatné parkoviště je k dispozici 200 metrů odtud. Sportovní zařízení včetně tenisových kurtů a posilovny jsou k dispozici 100 metrů odtud. Apartmány leží 55 km od národního parku Kornati, kam je možné dojet lodí nebo trajektem. Impozantní pláž Sakarun s bílým pískem je odtud vzdálena zhruba 5 km. V hlavní sezóně lze využít kyvadlovou dopravu, která k pláži jezdí každých 30 minut. Nejbližší přístav trajektů se nachází v 15 km vzdáleném městečku Brbinj a letiště v Zadaru leží 20 km odtud.

Zajímavosti v okolí

Privlaka22 kmPrivlaka u Zadaru
Zadar27 kmZadar Chorvatsko
Sukošan35 kmSukošan apartmány
Biograd na Moru49 kmBiograd na moru kemp
 
 
facebook g+ twitter