Evropa > Polsko > Kołobrzeg > Hotel Diva SPA

Informace o Hotel Diva SPA

Vítáme Vás na stránce Hotel Diva SPA na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Diva SPA, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Diva SPA, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Diva SPA.

  • Hotel Diva SPA

Hotel Diva SPA Kołobrzeg - Pensionhotel - HotelyHotel Diva SPA Kołobrzeg - Pensionhotel - HotelyHotel Diva SPA Kołobrzeg - Pensionhotel - HotelyHotel Diva SPA Kołobrzeg - Pensionhotel - HotelyHotel Diva SPA Kołobrzeg - Pensionhotel - HotelyHotel Diva SPA Kołobrzeg - Pensionhotel - HotelyHotel Diva SPA Kołobrzeg - Pensionhotel - HotelyHotel Diva SPA Kołobrzeg - Pensionhotel - HotelyHotel Diva SPA Kołobrzeg - Pensionhotel - HotelyHotel Diva SPA Kołobrzeg - Pensionhotel - HotelyHotel Diva SPA Kołobrzeg - Pensionhotel - HotelyHotel Diva SPA Kołobrzeg - Pensionhotel - HotelyHotel Diva SPA Kołobrzeg - Pensionhotel - HotelyHotel Diva SPA Kołobrzeg - Pensionhotel - HotelyHotel Diva SPA Kołobrzeg - Pensionhotel - HotelyHotel Diva SPA Kołobrzeg - Pensionhotel - HotelyHotel Diva SPA Kołobrzeg - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Diva SPA
Ulice:  Kościuszki 16
Město:  78-100 Kołobrzeg
Země:  Polsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1041 Kč
175 zł
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresitsvrubgdanotrnlarzh

Rychlý popis

Čtyřhvězdičkový Hotel Diva Spa se nachází 2 minuty pěšky od pláže v tichém přímořském parku v Kołobrzegu. Nabízí pokoje s balkonem a bezplatným připojením k internetu. Hosté mohou relaxovat v hotelovém wellness centru se saunou, vířivkou, solnou jeskyní a velkým krytým bazénem. Diva Spa má elegantně zařízené pokoje vybavené bezpečnostní schránkou. Ve všech je dále satelitní TV a koupelna se sprchovým koutem. V hotelu si můžete pronajmout plážové zástěny a lehátka. Každý pokoj má balkon. Hosté hotelu Diva si mohou na jídlo zajít do hotelových restaurací Belladonna a Ricardo. K dispozici je i kavárna Figiel. Večer si nenechte ujít zábavu v klubu Quintessence. Hotel Diva Spa stojí v malebné, zelené části Kołobrzegu, asi 1 km od kołobrzežského vlakového nádraží. K místnímu majákz jsou to od hotelu 2 km.

 
 
facebook g+ twitter