Evropa > Polsko > Kołobrzeg > Hotel Wellness ProVita

Informace o Hotel Wellness ProVita

Vítáme Vás na stránce Hotel Wellness ProVita na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Wellness ProVita, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Wellness ProVita, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Wellness ProVita.

  • Hotel Wellness ProVita

Hotel Wellness ProVita Kołobrzeg - Pensionhotel - HotelyHotel Wellness ProVita Kołobrzeg - Pensionhotel - HotelyHotel Wellness ProVita Kołobrzeg - Pensionhotel - HotelyHotel Wellness ProVita Kołobrzeg - Pensionhotel - HotelyHotel Wellness ProVita Kołobrzeg - Pensionhotel - HotelyHotel Wellness ProVita Kołobrzeg - Pensionhotel - HotelyHotel Wellness ProVita Kołobrzeg - Pensionhotel - HotelyHotel Wellness ProVita Kołobrzeg - Pensionhotel - HotelyHotel Wellness ProVita Kołobrzeg - Pensionhotel - HotelyHotel Wellness ProVita Kołobrzeg - Pensionhotel - HotelyHotel Wellness ProVita Kołobrzeg - Pensionhotel - HotelyHotel Wellness ProVita Kołobrzeg - Pensionhotel - HotelyHotel Wellness ProVita Kołobrzeg - Pensionhotel - HotelyHotel Wellness ProVita Kołobrzeg - Pensionhotel - HotelyHotel Wellness ProVita Kołobrzeg - Pensionhotel - HotelyHotel Wellness ProVita Kołobrzeg - Pensionhotel - HotelyHotel Wellness ProVita Kołobrzeg - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Wellness ProVita
Ulice:  ul. T. Kosciuszki 17
Město:  78-100 Kołobrzeg
Země:  Polsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresitsvrudanotrnlarzh

Rychlý popis

Hotel Wellness ProVita se nachází hned vedle nádherného a poklidného pobřežního parku, pouhých 70 metrů od široké písečné pláže, a nabízí klasicky zařízené pokoje se zdarma dostupným Wi-Fi. Hotel ProVita poskytuje ubytování v pokojích s vlastní koupelnou, balkonem a satelitní LCD TV. V restauraci hotelu se podává široký výběr tradičních polských specialit a pokrmů mezinárodní kuchyně připravovaných z místních sezonních surovin. V létě lze stolovat také venku. Součástí hotelu je rovněž kavárna s bohatým sortimentem káv, dezertů a alkoholických i nealkoholických nápojů. Rekreační a relaxační zázemí hotelu zahrnuje aquapark s bazénem, ​​vířivkou a saunou. K dispozici jsou také 2 dětská hřiště a venkovní bazén pro děti. Hotel Wellness ProVita má nádhernou zahradu s lehátky a houpacími sítěmi, jež jsou v létě ideální pro odpočinek. Hotelové parkoviště mohou hosté využívat zdarma.

 
 
facebook g+ twitter