Evropa > Andorra > Soldeu > Sport Hotel Hermitage & Spa

Informace o Sport Hotel Hermitage & Spa

Vítáme Vás na stránce Sport Hotel Hermitage & Spa na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Sport Hotel Hermitage & Spa, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Sport Hotel Hermitage & Spa, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Sport Hotel Hermitage & Spa.

  • Sport Hotel Hermitage & Spa

Sport Hotel Hermitage & Spa Soldeu - Pensionhotel - HotelySport Hotel Hermitage & Spa Soldeu - Pensionhotel - HotelySport Hotel Hermitage & Spa Soldeu - Pensionhotel - HotelySport Hotel Hermitage & Spa Soldeu - Pensionhotel - HotelySport Hotel Hermitage & Spa Soldeu - Pensionhotel - HotelySport Hotel Hermitage & Spa Soldeu - Pensionhotel - HotelySport Hotel Hermitage & Spa Soldeu - Pensionhotel - HotelySport Hotel Hermitage & Spa Soldeu - Pensionhotel - HotelySport Hotel Hermitage & Spa Soldeu - Pensionhotel - HotelySport Hotel Hermitage & Spa Soldeu - Pensionhotel - HotelySport Hotel Hermitage & Spa Soldeu - Pensionhotel - HotelySport Hotel Hermitage & Spa Soldeu - Pensionhotel - HotelySport Hotel Hermitage & Spa Soldeu - Pensionhotel - HotelySport Hotel Hermitage & Spa Soldeu - Pensionhotel - HotelySport Hotel Hermitage & Spa Soldeu - Pensionhotel - HotelySport Hotel Hermitage & Spa Soldeu - Pensionhotel - HotelySport Hotel Hermitage & Spa Soldeu - Pensionhotel - Hotely
Název:  Sport Hotel Hermitage & Spa
Ulice:  Carretera General De Soldeu S/N
Město:  AD 100 Soldeu
Země:  Andorra
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
9163 Kč
383 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento luxusní hotel se nachází hned vedle vleků v lyžařském areálu Grandvalira v zimním středisku Soldeu. Nabízí moderní lázně a atraktivní pokoje s bezplatným Wi-Fi a vlastním balkonem s výhledem na hory. Sport Hotel Hermitage & Spa nabízí pokoje vybavené vysoce kvalitním nábytkem a povlečením z egyptské bavlny. V každém z nich je satelitní LCD TV, trezor, kávovar a minibar. Ve vlastní koupelně najdete vířivku a fén. Hermitage nabízí dospělým hostům přístup do působivého lázeňského areálu Sport Wellness Mountain Spa na 3 hodiny denně zdarma. To zahrnuje bazény různých teplot, velký bazén s tryskami a 2 venkovní vodoléčebné bazény s výhledem na sjezdovky. Hotelová restaurace Origen nabízí gurmánská jídla a restaurace Arrels podává fusion kuchyni. Stylový bar Glassbar na nejvyšším poschodí nabízí koktejly, fusion kuchyni a úžasný výhled. V celém hotelu je zdarma k dispozici Wi-Fi. Hermitage má vlastní lyžařské průvodce a lyžárnu hned vedle lyžařských vleků. K dispozici je také posilovna a sezónní venkovní bazén. Za příplatek je dostupná také doprava terénními vozidly a vrtulníky.


Důležité informace

Upozorňujeme, že vstup do wellness centra je povolen pouze osobám od 13 let. Hosté mají nárok na 3 hodiny ve wellness centru zdarma. Vstup je povolen pouze v plavkách, plastových žabkách a s koupací čepicí. Upozorňujeme, že od 16. dubna do 30. května včetně bude vodní část wellness centra Sport Wellness Mountain Spa uzavřena z důvodu rekonstrukce. Procedury zůstanou v tomto období dostupné. Otevírací doba v zimním období od 1. prosince do 16. dubna: - od pondělí do neděle od 10:00 do 22:00. Otevírací doba v letním období od 1. června do 30. listopadu: - od pondělí do neděle od 10:00 do 20:00. Provozní doba se v hlavní a vedlejší sezóně může lišit. Bližší informace si prosím vyžádejte přímo od hotelu. Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek.

 
 
facebook g+ twitter