Evropa > Andorra > Pas de la Casa > Hotel Sporting

Informace o Hotel Sporting

Vítáme Vás na stránce Hotel Sporting na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Sporting, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Sporting, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Sporting.

  • Hotel Sporting

Hotel Sporting Pas de la Casa - Pensionhotel - HotelyHotel Sporting Pas de la Casa - Pensionhotel - HotelyHotel Sporting Pas de la Casa - Pensionhotel - HotelyHotel Sporting Pas de la Casa - Pensionhotel - HotelyHotel Sporting Pas de la Casa - Pensionhotel - HotelyHotel Sporting Pas de la Casa - Pensionhotel - HotelyHotel Sporting Pas de la Casa - Pensionhotel - HotelyHotel Sporting Pas de la Casa - Pensionhotel - HotelyHotel Sporting Pas de la Casa - Pensionhotel - HotelyHotel Sporting Pas de la Casa - Pensionhotel - HotelyHotel Sporting Pas de la Casa - Pensionhotel - HotelyHotel Sporting Pas de la Casa - Pensionhotel - HotelyHotel Sporting Pas de la Casa - Pensionhotel - HotelyHotel Sporting Pas de la Casa - Pensionhotel - HotelyHotel Sporting Pas de la Casa - Pensionhotel - HotelyHotel Sporting Pas de la Casa - Pensionhotel - HotelyHotel Sporting Pas de la Casa - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Sporting
Ulice:  Catalunya, 1
Město:  AD200 Pas de la Casa
Země:  Andorra
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1991 Kč
80 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrudanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Sporting se nachází v lyžařském středisku Pas de la Casa a poskytuje výhled na lyžařské vleky vedoucí ke sjezdovkám v Pas de la Casa. Tento hotel má restauraci a pokoje se satelitní TV. Sporting nabízí stylové, moderní pokoje s vytápěním. Všechny pokoje jsou vybaveny telefonem a v koupelně je fén. V hotelu Sporting je restaurace, která podává jídla formou bufetu. Nápoje nebo občerstvení si hosté mohou vychutnat v hotelovém café baru. Hotel Sporting je ideálním výchozím bodem pro návštěvu andorrských sjezdovek a hosté mohou zdarma využívat lyžárnu. Lyžařské středisko Soldeu je od hotelu Sporting vzdáleno pouhých 20 minut jízdy a Andorra la Vella necelých 20 km.

 
 
facebook g+ twitter