Evropa > Andorra > Pas de la Casa > Hotel Pic Mari

Informace o Hotel Pic Mari

Vítáme Vás na stránce Hotel Pic Mari na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Pic Mari, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Pic Mari, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Pic Mari.

  • Hotel Pic Mari

Hotel Pic Mari Pas de la Casa - Pensionhotel - HotelyHotel Pic Mari Pas de la Casa - Pensionhotel - HotelyHotel Pic Mari Pas de la Casa - Pensionhotel - HotelyHotel Pic Mari Pas de la Casa - Pensionhotel - HotelyHotel Pic Mari Pas de la Casa - Pensionhotel - HotelyHotel Pic Mari Pas de la Casa - Pensionhotel - HotelyHotel Pic Mari Pas de la Casa - Pensionhotel - HotelyHotel Pic Mari Pas de la Casa - Pensionhotel - HotelyHotel Pic Mari Pas de la Casa - Pensionhotel - HotelyHotel Pic Mari Pas de la Casa - Pensionhotel - HotelyHotel Pic Mari Pas de la Casa - Pensionhotel - HotelyHotel Pic Mari Pas de la Casa - Pensionhotel - HotelyHotel Pic Mari Pas de la Casa - Pensionhotel - HotelyHotel Pic Mari Pas de la Casa - Pensionhotel - HotelyHotel Pic Mari Pas de la Casa - Pensionhotel - HotelyHotel Pic Mari Pas de la Casa - Pensionhotel - HotelyHotel Pic Mari Pas de la Casa - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Pic Mari
Ulice:  Abelletes, 5
Město:  AD200 Pas de la Casa
Země:  Andorra
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1821 Kč
72 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofitrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento lyžařský hotel je položený vysoko v Pyrenejích. Je vzdálený pouhých 150 metrů od sjezdovek v Andoře. Nabízí výhled na krásnou horskou krajinu z panoramatické hotelové restaurace. Hotel Central se nachází v centru rezortu Pas de la Casa a je obklopený více než 200 km rozmanitých sjezdovek. Andorra je nejvýše položená země v Evropě a nachází se v nadmořské výšce 2500 metrů Po dni stráveném na sjezdovce nebo v okolní přírodě si můžete vychutnat pokrmy tradiční místní kuchyně a mezinárodní jídla v hotelové restauraci à la carte. K dispozici je i bar, kde si můžete objednat nápoje après-ski a čerstvé občerstvení. Zázemí pro lyžaře zahrnuje také skříňky na vaše vybavení.

 
 
facebook g+ twitter