Evropa > Andorra > La Massana > Del Pui

Informace o Del Pui

Vítáme Vás na stránce Del Pui na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Del Pui, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Del Pui, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Del Pui.

  • Del Pui

Del Pui La Massana - Pensionhotel - HotelyDel Pui La Massana - Pensionhotel - HotelyDel Pui La Massana - Pensionhotel - HotelyDel Pui La Massana - Pensionhotel - HotelyDel Pui La Massana - Pensionhotel - HotelyDel Pui La Massana - Pensionhotel - HotelyDel Pui La Massana - Pensionhotel - HotelyDel Pui La Massana - Pensionhotel - HotelyDel Pui La Massana - Pensionhotel - HotelyDel Pui La Massana - Pensionhotel - HotelyDel Pui La Massana - Pensionhotel - HotelyDel Pui La Massana - Pensionhotel - HotelyDel Pui La Massana - Pensionhotel - HotelyDel Pui La Massana - Pensionhotel - HotelyDel Pui La Massana - Pensionhotel - HotelyDel Pui La Massana - Pensionhotel - HotelyDel Pui La Massana - Pensionhotel - Hotely
Název:  Del Pui
Ulice:  Avenida El Traves, 5
Město:  AD400 La Massana
Země:  Andorra
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1493 Kč
60 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Moderní hotel Del Pui se nachází ve městě La Massana, pouhých 30 metrů od lanovky Vallnord, a nabízí elegantní ubytování s bezplatným Wi-Fi připojením a snídaní, lyžárnu a prodej skipasů. Del Pui poskytuje stylové a moderně zařízené pokoje ve vesnickém stylu s dřevěnými podlahami, topením, satelitní TV s plochou obrazovkou, minibarem, trezorem a vlastní koupelnou s fénem. V hotelu je k dispozici samoobslužná restaurace, bar, pokojová služba a obědové balíčky. V okolí se nachází mnoho různých barů, restaurací a obchodů a do oblíbených duty-free obchodů ve městě Andorra La Vella dojedete od hotelu za 10 minut. Po celý rok můžete provozovat celou řadu outdoorových aktivit, mimo jiné lyžování, pěší turistiku nebo cykloturistiku. Lázně Caldea jsou vzdáleny méně než 10 minut jízdy autem. Veřejné parkoviště je k dispozici jen 20 metrů od hotelu.

 
 
facebook g+ twitter