Evropa > Lichtenštejnsko > Vaduz > Park-Hotel Sonnenhof

Informace o Park-Hotel Sonnenhof

Vítáme Vás na stránce Park-Hotel Sonnenhof na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Park-Hotel Sonnenhof, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Park-Hotel Sonnenhof, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Park-Hotel Sonnenhof.

  • Park-Hotel Sonnenhof

Park-Hotel Sonnenhof Vaduz - Pensionhotel - HotelyPark-Hotel Sonnenhof Vaduz - Pensionhotel - HotelyPark-Hotel Sonnenhof Vaduz - Pensionhotel - HotelyPark-Hotel Sonnenhof Vaduz - Pensionhotel - HotelyPark-Hotel Sonnenhof Vaduz - Pensionhotel - HotelyPark-Hotel Sonnenhof Vaduz - Pensionhotel - HotelyPark-Hotel Sonnenhof Vaduz - Pensionhotel - HotelyPark-Hotel Sonnenhof Vaduz - Pensionhotel - HotelyPark-Hotel Sonnenhof Vaduz - Pensionhotel - HotelyPark-Hotel Sonnenhof Vaduz - Pensionhotel - HotelyPark-Hotel Sonnenhof Vaduz - Pensionhotel - HotelyPark-Hotel Sonnenhof Vaduz - Pensionhotel - HotelyPark-Hotel Sonnenhof Vaduz - Pensionhotel - HotelyPark-Hotel Sonnenhof Vaduz - Pensionhotel - HotelyPark-Hotel Sonnenhof Vaduz - Pensionhotel - HotelyPark-Hotel Sonnenhof Vaduz - Pensionhotel - HotelyPark-Hotel Sonnenhof Vaduz - Pensionhotel - Hotely
Název:  Park-Hotel Sonnenhof
Ulice:  Mareestrasse 29
Město:  9490 Vaduz
Země:  Lichtenštejnsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
4800 Kč
195 Fr.
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Pětihvězdičkový Park-Hotel Sonnenhof ve Vaduzu provozuje oceněnou gurmánskou restauraci a má soukromý park s panoramatickým výhledem na Alpy, údolí Rýna, hrad (zámek) Vaduz a okolní vinice. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Restaurace Marée získala 1 hvězdu průvodce Michelin a 17 bodů (3 kuchařské čepice) od průvodce Gault Millau. Součástí wellness zázemí hotelu Sonnenhof je krytý bazén a sauna. Na místě je k dispozici bezplatné parkoviště.


Důležité informace

Vzhledem k vysoké návštěvnosti gurmánské restaurace doporučujeme včasnou rezervaci stolu. Informujte prosím Park-Hotel Sonnenhof o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

Zajímavosti v okolí

Götzis23 kmGötzis desetiboj
Hohenems27 kmHohenems Rakousko
Braz bei Bludenz30 kmBraz bei Bludenz golf
Dornbirn34 kmDornbirn Vorarlberg
Mellau36 kmMellau lyžování
Gaschurn43 kmGaschurn wellness
Bregenz43 kmBregenz Festspielhaus
Lindau / Bodamské jezero48 kmLindau Bodamské jezero
Hörbranz49 kmHörbranz Hotel Bauer
Sibratsgfäll50 kmSibratsgfäll Alpenrausch
 
 
facebook g+ twitter