Evropa > Lichtenštejnsko > Triesenberg > Hotel Restaurant Kulm

Informace o Hotel Restaurant Kulm

Vítáme Vás na stránce Hotel Restaurant Kulm na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Restaurant Kulm, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Restaurant Kulm, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Restaurant Kulm.

  • Hotel Restaurant Kulm

Hotel Restaurant Kulm Triesenberg - Pensionhotel - HotelyHotel Restaurant Kulm Triesenberg - Pensionhotel - HotelyHotel Restaurant Kulm Triesenberg - Pensionhotel - HotelyHotel Restaurant Kulm Triesenberg - Pensionhotel - HotelyHotel Restaurant Kulm Triesenberg - Pensionhotel - HotelyHotel Restaurant Kulm Triesenberg - Pensionhotel - HotelyHotel Restaurant Kulm Triesenberg - Pensionhotel - HotelyHotel Restaurant Kulm Triesenberg - Pensionhotel - HotelyHotel Restaurant Kulm Triesenberg - Pensionhotel - HotelyHotel Restaurant Kulm Triesenberg - Pensionhotel - HotelyHotel Restaurant Kulm Triesenberg - Pensionhotel - HotelyHotel Restaurant Kulm Triesenberg - Pensionhotel - HotelyHotel Restaurant Kulm Triesenberg - Pensionhotel - HotelyHotel Restaurant Kulm Triesenberg - Pensionhotel - HotelyHotel Restaurant Kulm Triesenberg - Pensionhotel - HotelyHotel Restaurant Kulm Triesenberg - Pensionhotel - HotelyHotel Restaurant Kulm Triesenberg - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Restaurant Kulm
Ulice:  Schlossstrasse 3
Město:  9497 Triesenberg
Země:  Lichtenštejnsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1702 Kč
65 Fr.
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Restaurant Kulm se nachází přímo v centru Triesenbergu, překrásné horské vesnice v Lichtenštejnsku. Nabízí Wi-Fi zdarma a výhled do údolí Rýna. Všechny pokoje i hotel jsou zařízené v tradičním walserském stylu. Každý pokoj má TV a koupelnu. Některé z pokojů disponují balkonem. Hotel provozuje restauraci s terasou a prostorem k opalování. Podávají se zde vybrané speciality připravované z místních produktů a vína z vlastního vinného sklípku.

Zajímavosti v okolí

Götzis26 kmGötzis desetiboj
Braz bei Bludenz29 kmBraz bei Bludenz golf
Hohenems30 kmHohenems Rakousko
Dornbirn37 kmDornbirn Vorarlberg
Mellau37 kmMellau lyžování
Gaschurn40 kmGaschurn wellness
Bregenz46 kmBregenz Festspielhaus
 
 
facebook g+ twitter