Evropa > Lucembursko > Urspelt > Chateau d'Urspelt

Informace o Chateau d'Urspelt

Vítáme Vás na stránce Chateau d'Urspelt na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Chateau d'Urspelt, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Chateau d'Urspelt, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Chateau d'Urspelt.

  • Chateau d'Urspelt

Chateau d'Urspelt Urspelt - Pensionhotel - HotelyChateau d'Urspelt Urspelt - Pensionhotel - HotelyChateau d'Urspelt Urspelt - Pensionhotel - HotelyChateau d'Urspelt Urspelt - Pensionhotel - HotelyChateau d'Urspelt Urspelt - Pensionhotel - HotelyChateau d'Urspelt Urspelt - Pensionhotel - HotelyChateau d'Urspelt Urspelt - Pensionhotel - HotelyChateau d'Urspelt Urspelt - Pensionhotel - HotelyChateau d'Urspelt Urspelt - Pensionhotel - HotelyChateau d'Urspelt Urspelt - Pensionhotel - HotelyChateau d'Urspelt Urspelt - Pensionhotel - HotelyChateau d'Urspelt Urspelt - Pensionhotel - HotelyChateau d'Urspelt Urspelt - Pensionhotel - HotelyChateau d'Urspelt Urspelt - Pensionhotel - HotelyChateau d'Urspelt Urspelt - Pensionhotel - HotelyChateau d'Urspelt Urspelt - Pensionhotel - HotelyChateau d'Urspelt Urspelt - Pensionhotel - Hotely
Název:  Chateau d'Urspelt
Ulice:  AM SCHLASS, L-9774 URSPELT
Město:  9774 Urspelt
Země:  Lucembursko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1929 Kč
79 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento kompletně rekonstruovaný luxusní zámek z 18. století v srdci údolí Our nabízí klasické a elegantní prostředí pro váš pobyt v Lucembursku. Château d'Urspelt s krásně zdobenými apartmá a pokoji, vyzařujícími autentickou vznešenost tohoto zámku, nabízí romantické a klidné útočiště. Tato velkolepá rezidence je zapsána na seznamu národních památek a přitom nabízí moderní pohodlí a styl, doplněný tradičním šarmem. Zámek stojí v krásné oblasti Clervaux, obklopený zelenými poli a půvabnými vesničkami. Pokud to počasí dovolí, můžete posedět v tichém nádvoří nebo se vydat na procházku pohádkovou zahradou a uvolnit se příjemném prostředí. Po dni stráveném putováním po regionu si můžete odpočinout v příjemném prostředí hotelového wellness centra. Freddy Lodomez a jeho rodina vás zve do Château d'Urspelt, kde se můžete beze spěchu oddávat jeho nezapomenutelné atmosféře.

Zajímavosti v okolí

Bettingen / Eifel30 kmBettingen Eifel
Kronenburg45 kmKronenburg Kronenburger See
 
 
facebook g+ twitter