Evropa > Lucembursko > Remich > Hostellerie des Pêcheurs

Informace o Hostellerie des Pêcheurs

Vítáme Vás na stránce Hostellerie des Pêcheurs na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hostellerie des Pêcheurs, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hostellerie des Pêcheurs, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hostellerie des Pêcheurs.

  • Hostellerie des Pêcheurs

Hostellerie des Pêcheurs Remich - Pensionhotel - HotelyHostellerie des Pêcheurs Remich - Pensionhotel - HotelyHostellerie des Pêcheurs Remich - Pensionhotel - HotelyHostellerie des Pêcheurs Remich - Pensionhotel - HotelyHostellerie des Pêcheurs Remich - Pensionhotel - HotelyHostellerie des Pêcheurs Remich - Pensionhotel - HotelyHostellerie des Pêcheurs Remich - Pensionhotel - HotelyHostellerie des Pêcheurs Remich - Pensionhotel - HotelyHostellerie des Pêcheurs Remich - Pensionhotel - HotelyHostellerie des Pêcheurs Remich - Pensionhotel - HotelyHostellerie des Pêcheurs Remich - Pensionhotel - HotelyHostellerie des Pêcheurs Remich - Pensionhotel - HotelyHostellerie des Pêcheurs Remich - Pensionhotel - HotelyHostellerie des Pêcheurs Remich - Pensionhotel - HotelyHostellerie des Pêcheurs Remich - Pensionhotel - HotelyHostellerie des Pêcheurs Remich - Pensionhotel - HotelyHostellerie des Pêcheurs Remich - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hostellerie des Pêcheurs
Ulice:  Route de Stadtbredimus 45
Město:  5570 Remich
Země:  Lucembursko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1221 Kč
50 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendefresptitsvrudanofitrnlarzh

Rychlý popis

Hostellerie des Pêcheurs se nachází podél řeky Mosely, na okraji obce Remich. Nabízí vlastní restauraci a pokoje s bezplatným Wi-Fi, satelitní TV s plochou obrazovkou, psacím stolem, pohovkou a vlastní koupelnou s bezplatnými toaletními potřebami. Každé ráno se podává snídaně včetně čerstvých džusů, pečiva, různých pomazánek a vajec. Restaurace se zahradní terasou s výhledem na řeku nabízí menu se specialitami japonské a čínské kuchyně. Obce Berch Kleinmacher a Stadtbredimus jsou vzdálené do 3 km. Okolí je ideální pro pěší turistiku nebo jízdu na kole.

Zajímavosti v okolí

Merzig23 kmMerzig zámek
Trevír30 kmTrevír památky
Saarlouis38 kmSaarlouis Ford
Schwalbach / Sársko43 kmSchwalbach Sársko
Bettingen / Eifel44 kmBettingen Eifel
 
 
facebook g+ twitter