Evropa > Lucembursko > Lucemburk > City Hotel

Informace o City Hotel

Vítáme Vás na stránce City Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu City Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt City Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro City Hotel.

  • City Hotel

City Hotel Lucemburk - Pensionhotel - HotelyCity Hotel Lucemburk - Pensionhotel - HotelyCity Hotel Lucemburk - Pensionhotel - HotelyCity Hotel Lucemburk - Pensionhotel - HotelyCity Hotel Lucemburk - Pensionhotel - HotelyCity Hotel Lucemburk - Pensionhotel - HotelyCity Hotel Lucemburk - Pensionhotel - HotelyCity Hotel Lucemburk - Pensionhotel - HotelyCity Hotel Lucemburk - Pensionhotel - HotelyCity Hotel Lucemburk - Pensionhotel - HotelyCity Hotel Lucemburk - Pensionhotel - HotelyCity Hotel Lucemburk - Pensionhotel - HotelyCity Hotel Lucemburk - Pensionhotel - HotelyCity Hotel Lucemburk - Pensionhotel - HotelyCity Hotel Lucemburk - Pensionhotel - HotelyCity Hotel Lucemburk - Pensionhotel - HotelyCity Hotel Lucemburk - Pensionhotel - Hotely
Název:  City Hotel
Ulice:  1 Rue de Strasbourg / coin Avenue de la Liberté
Město:  1021 Luxembourg
Země:  Lucembursko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1831 Kč
75 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofislrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento 4hvězdičkový hotel je zasazen do historické budovy v centru města, 200 metrů od vlakového nádraží v Lucemburku. Hotel City nabízí nekuřácké pokoje s bezplatným Wi-Fi, malé fitness centrum, solárium a saunu. City Hotel má pokoje a apartmá zařízené satelitní TV s plochou obrazovkou, minibarem a vlastní koupelnou. Některé mají i samostatnou vanu. V moderním baru se dá příjemně posedět u skleničky a odpoledne a večer také u občerstvení a lehkého jídla. Každé ráno si můžete pochutnat na snídani formou bufetu. Hotel City je vzdálený 10 minut pěšky od katedrály Notre-Dame a náměstí Place d’Armes. Do čtvrti Kirchberg s evropskými institucemi dojedete od hotelu za 10 minut.

Zajímavosti v okolí

Trevír41 kmTrevír památky
Merzig41 kmMerzig zámek
Bettingen / Eifel43 kmBettingen Eifel
 
 
facebook g+ twitter