Evropa > Lucembursko > Lucemburk > Hotel Le Royal

Informace o Hotel Le Royal

Vítáme Vás na stránce Hotel Le Royal na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Le Royal, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Le Royal, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Le Royal.

  • Hotel Le Royal

Hotel Le Royal Lucemburk - Pensionhotel - HotelyHotel Le Royal Lucemburk - Pensionhotel - HotelyHotel Le Royal Lucemburk - Pensionhotel - HotelyHotel Le Royal Lucemburk - Pensionhotel - HotelyHotel Le Royal Lucemburk - Pensionhotel - HotelyHotel Le Royal Lucemburk - Pensionhotel - HotelyHotel Le Royal Lucemburk - Pensionhotel - HotelyHotel Le Royal Lucemburk - Pensionhotel - HotelyHotel Le Royal Lucemburk - Pensionhotel - HotelyHotel Le Royal Lucemburk - Pensionhotel - HotelyHotel Le Royal Lucemburk - Pensionhotel - HotelyHotel Le Royal Lucemburk - Pensionhotel - HotelyHotel Le Royal Lucemburk - Pensionhotel - HotelyHotel Le Royal Lucemburk - Pensionhotel - HotelyHotel Le Royal Lucemburk - Pensionhotel - HotelyHotel Le Royal Lucemburk - Pensionhotel - HotelyHotel Le Royal Lucemburk - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Le Royal
Ulice:  Boulevard Royal 12
Město:  2449 Luxembourg
Země:  Lucembursko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
3906 Kč
160 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Royal se nachází jen 450 metrů od náměstí Place d'Armes. Nabízí elegantní pokoje a wellness centrum s krytým bazénem. Tento 5hvězdičkový hotel má 2 restaurace a terasu. Všechny pokoje, zařízené v tradičním stylu, byly v roce 2016 kompletně zrekonstruovány. K dispozici je také bezplatné Wi-Fi připojení k internetu. Hotel Le Royal poskytuje klimatizované pokoje s minibarem, psacím stolem, Smart TV s více než 100 programy a koupelnou s vanou nebo sprchou, župany a přezůvkami. Ve velkém wellness centru můžete využívat saunu, hammam a posilovnu. V kosmetickém salonu si můžete dopřát řadu procedur včetně obličejových masek, manikúry a masáží. Hosté si mohou zajít do zbrusu nového, neformálního Piano Baru a pochutnat si na čerstvých ovocných koktejlech. Restaurace La Pomme Cannelle podává gastronomickou kuchyni a kompletně renovovaný podnik Amélys nabízí modernější menu. V hotelovém obchodě si hosté mohou zakoupit suvenýry a různé potřeby pro cestovatele. Hotel stojí jen 300 metrů od městského parku Parc de Ville a necelých 10 minut chůze od Velkovévodského paláce. Na vyžádání a za příplatek hotel Le Royal zajišťuje dopravu na letiště a zpět a službu půjčení kol.


Důležité informace

Upozorňujeme, že v pátek, v sobotu a v neděli je účtováno zvýhodněné parkovné ve výši 15 EUR na den. Dále upozorňujeme, že wellness centrum bude od 2. ledna do 14. ledna 2017 kvůl údržbě uzavřeno. Od 2. ledna do 9. ledna 2017 bude kvůli dovolené zavřená i restaurace La Pomme Cannelle.

Zajímavosti v okolí

Trevír41 kmTrevír památky
Bettingen / Eifel42 kmBettingen Eifel
Merzig42 kmMerzig zámek
 
 
facebook g+ twitter