Evropa > Lucembursko > Lucemburk > BEST WESTERN Hotel International

Informace o BEST WESTERN Hotel International

Vítáme Vás na stránce BEST WESTERN Hotel International na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu BEST WESTERN Hotel International, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt BEST WESTERN Hotel International, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro BEST WESTERN Hotel International.

  • BEST WESTERN Hotel International

BEST WESTERN Hotel International Lucemburk - Pensionhotel - HotelyBEST WESTERN Hotel International Lucemburk - Pensionhotel - HotelyBEST WESTERN Hotel International Lucemburk - Pensionhotel - HotelyBEST WESTERN Hotel International Lucemburk - Pensionhotel - HotelyBEST WESTERN Hotel International Lucemburk - Pensionhotel - HotelyBEST WESTERN Hotel International Lucemburk - Pensionhotel - HotelyBEST WESTERN Hotel International Lucemburk - Pensionhotel - HotelyBEST WESTERN Hotel International Lucemburk - Pensionhotel - HotelyBEST WESTERN Hotel International Lucemburk - Pensionhotel - HotelyBEST WESTERN Hotel International Lucemburk - Pensionhotel - HotelyBEST WESTERN Hotel International Lucemburk - Pensionhotel - HotelyBEST WESTERN Hotel International Lucemburk - Pensionhotel - HotelyBEST WESTERN Hotel International Lucemburk - Pensionhotel - HotelyBEST WESTERN Hotel International Lucemburk - Pensionhotel - HotelyBEST WESTERN Hotel International Lucemburk - Pensionhotel - HotelyBEST WESTERN Hotel International Lucemburk - Pensionhotel - HotelyBEST WESTERN Hotel International Lucemburk - Pensionhotel - Hotely
Název:  BEST WESTERN Hotel International
Ulice:  20-22, Place de la Gare
Město:  1016 Luxembourg
Země:  Lucembursko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2075 Kč
85 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofihrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Best Western Hotel International se nachází naproti vlakovému nádraží v centru Lucemburku a nabízí pokoje se snídaní formou bufetu a bezplatným Wi-Fi. Cesta autem z lucemburského letiště trvá 10 minut. Best Western Hotel International má zvukotěsné pokoje s psacím stolem, minibarem a TV. Restaurace Am Inter podává francouzskou a lucemburskou kuchyni včetně sezónních specialit. Nápoje si můžete vybrat z mezinárodního nápojového lístku doplněného o místní vína. Bistro Inter-Lounge nabízí lehká studená i teplá jídla, dezerty a nápoje. Pokud chcete objevovat okolí, můžete využít obědové balíčky a turistické informace. K dispozici je nepřetržitě otevřená recepce. Autobusová zastávka se nachází přímo před hotelem. Do centra města se odtud dostanete za 15 minut. Na náměstí Place d'Armes a k velkovévodskému paláci v historickém centru města dojdete za 20 minut. Best Western je vzdálený 10 minut jízdy autem od institucí Evropské unie ve čtvrti Kirchberg.

Zajímavosti v okolí

Trevír41 kmTrevír památky
Merzig41 kmMerzig zámek
Bettingen / Eifel43 kmBettingen Eifel
 
 
facebook g+ twitter