Evropa > Lucembursko > Lucemburk > DoubleTree by Hilton Luxembourg

Informace o DoubleTree by Hilton Luxembourg

Vítáme Vás na stránce DoubleTree by Hilton Luxembourg na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu DoubleTree by Hilton Luxembourg, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt DoubleTree by Hilton Luxembourg, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro DoubleTree by Hilton Luxembourg.

  • DoubleTree by Hilton Luxembourg

DoubleTree by Hilton Luxembourg Lucemburk - Pensionhotel - HotelyDoubleTree by Hilton Luxembourg Lucemburk - Pensionhotel - HotelyDoubleTree by Hilton Luxembourg Lucemburk - Pensionhotel - HotelyDoubleTree by Hilton Luxembourg Lucemburk - Pensionhotel - HotelyDoubleTree by Hilton Luxembourg Lucemburk - Pensionhotel - HotelyDoubleTree by Hilton Luxembourg Lucemburk - Pensionhotel - HotelyDoubleTree by Hilton Luxembourg Lucemburk - Pensionhotel - HotelyDoubleTree by Hilton Luxembourg Lucemburk - Pensionhotel - HotelyDoubleTree by Hilton Luxembourg Lucemburk - Pensionhotel - HotelyDoubleTree by Hilton Luxembourg Lucemburk - Pensionhotel - HotelyDoubleTree by Hilton Luxembourg Lucemburk - Pensionhotel - HotelyDoubleTree by Hilton Luxembourg Lucemburk - Pensionhotel - HotelyDoubleTree by Hilton Luxembourg Lucemburk - Pensionhotel - HotelyDoubleTree by Hilton Luxembourg Lucemburk - Pensionhotel - HotelyDoubleTree by Hilton Luxembourg Lucemburk - Pensionhotel - HotelyDoubleTree by Hilton Luxembourg Lucemburk - Pensionhotel - HotelyDoubleTree by Hilton Luxembourg Lucemburk - Pensionhotel - Hotely
Název:  DoubleTree by Hilton Luxembourg
Ulice:  12, Rue Jean Engling
Město:  1466 Luxembourg
Země:  Lucembursko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1847 Kč
76 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

DoubleTree by Hilton Luxembourg se nachází pouhé 4 km od centra města Lucemburk a čtvrti Kirchberg a nabízí klimatizované pokoje s výhledem na tichý sousední les, kde můžete podnikat pěší výlety. Na místě je neplacené parkoviště. Moderně zařízené pokoje jsou vybavené minibarem, příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy a satelitní TV s placenými filmy. Všechny mají také vlastní koupelnu s bezplatnými toaletními potřebami. Do hotelového baru si můžete zajít na skleničku, například na místní šumivé víno. V restauraci Green se podávají jídla evropské kuchyně a místní speciality. Hotel zajišťuje bezplatnou kyvadlovou dopravu na mezinárodní letiště Luxembourg-Findel. O víkendech je k dispozici také kyvadlová doprava do centra města (na základě předchozí rezervace). V hotelovém wellness centru na vás čeká krytý bazén, sauna a fitness centrum. Nabídku doplňuje business centrum a konferenční prostory. Přibližně 500 metrů od hotelu se nachází autobusová zastávka se spojením na 15 minut jízdy vzdálené náměstí Place d'Armes a k Velkovévodskému paláci. Za 10 minut lze dojet k areálu golfového klubu Grand Ducal de Luxembourg.


Důležité informace

Upozorňujeme, že při check-inu je třeba složit zálohu. Záloha se vrací při check-outu a lze ji složit buď v hotovosti, nebo formou autorizace kreditní karty. Upozorňujeme, že pokud se v pokoji ubytují 3 osoby, bude třetí spát na rozkládacím lůžku. Vezměte prosím na vědomí, že v případě pobytu s domácími mazlíčky, je povolen pouze 1 pes na pokoj. Kontaktujte prosím hotel přímo a ověřte si, zda se v požadovaném typu pokoje můžete se psem ubytovat.

Zajímavosti v okolí

Trevír38 kmTrevír památky
Bettingen / Eifel39 kmBettingen Eifel
Merzig42 kmMerzig zámek
 
 
facebook g+ twitter