Evropa > Lucembursko > Lucemburk > Sofitel Luxembourg Le Grand Ducal

Informace o Sofitel Luxembourg Le Grand Ducal

Vítáme Vás na stránce Sofitel Luxembourg Le Grand Ducal na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Sofitel Luxembourg Le Grand Ducal, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Sofitel Luxembourg Le Grand Ducal, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Sofitel Luxembourg Le Grand Ducal.

  • Sofitel Luxembourg Le Grand Ducal

Sofitel Luxembourg Le Grand Ducal Lucemburk - Pensionhotel - HotelySofitel Luxembourg Le Grand Ducal Lucemburk - Pensionhotel - HotelySofitel Luxembourg Le Grand Ducal Lucemburk - Pensionhotel - HotelySofitel Luxembourg Le Grand Ducal Lucemburk - Pensionhotel - HotelySofitel Luxembourg Le Grand Ducal Lucemburk - Pensionhotel - HotelySofitel Luxembourg Le Grand Ducal Lucemburk - Pensionhotel - HotelySofitel Luxembourg Le Grand Ducal Lucemburk - Pensionhotel - HotelySofitel Luxembourg Le Grand Ducal Lucemburk - Pensionhotel - HotelySofitel Luxembourg Le Grand Ducal Lucemburk - Pensionhotel - HotelySofitel Luxembourg Le Grand Ducal Lucemburk - Pensionhotel - HotelySofitel Luxembourg Le Grand Ducal Lucemburk - Pensionhotel - HotelySofitel Luxembourg Le Grand Ducal Lucemburk - Pensionhotel - HotelySofitel Luxembourg Le Grand Ducal Lucemburk - Pensionhotel - HotelySofitel Luxembourg Le Grand Ducal Lucemburk - Pensionhotel - HotelySofitel Luxembourg Le Grand Ducal Lucemburk - Pensionhotel - HotelySofitel Luxembourg Le Grand Ducal Lucemburk - Pensionhotel - HotelySofitel Luxembourg Le Grand Ducal Lucemburk - Pensionhotel - Hotely
Název:  Sofitel Luxembourg Le Grand Ducal
Ulice:  40, Boulevard D'avranches
Město:  1160 Luxembourg
Země:  Lucembursko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
3722 Kč
152 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofislrotrnlelarzhja

Rychlý popis

V tomto 5hvězdičkovém hotelu na vás čeká luxus s francouzskými prvky. Stojí na ideálním místě v blízkosti centra Lucemburku, v pěší vzdálenosti od různých velvyslanectví a velkých nadnárodních společností. Luxusní hotel Sofitel Luxembourg le Grand Ducal s výhledem do údolí Alzette a Petrusse nabízí jedinečný pohled na srdce hlavního města. V nejvyšším patře hotelu je prvotřídní restaurace, kde se podává gurmánská kuchyně z dílny Sebastiena Perrota. Hotel se nachází v novém městském komplexu Espace Petrusse, v pěší vzdálenosti od historické čtvrti chráněné UNESCO a v blízkosti vlakového nádraží, odkud jezdí nové vysokorychlostní vlaky TGV Est Européen. Je také v blízkosti velkých nadnárodních společností, ministerstev, luxusních butiků a hlavních turistických atrakcí v Lucemburku.


Důležité informace

Upozorňujeme, že při příjezdu je třeba předložit kreditní kartu použitou k rezervaci nebo autorizační formulář podepsaný držitelem této kreditní karty, pokud není přítomen osobně.

Zajímavosti v okolí

Trevír40 kmTrevír památky
Merzig41 kmMerzig zámek
Bettingen / Eifel42 kmBettingen Eifel
 
 
facebook g+ twitter