Evropa > Lucembursko > Junglinster > Hotel Parmentier

Informace o Hotel Parmentier

Vítáme Vás na stránce Hotel Parmentier na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Parmentier, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Parmentier, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Parmentier.

  • Hotel Parmentier

Hotel Parmentier Junglinster - Pensionhotel - HotelyHotel Parmentier Junglinster - Pensionhotel - HotelyHotel Parmentier Junglinster - Pensionhotel - HotelyHotel Parmentier Junglinster - Pensionhotel - HotelyHotel Parmentier Junglinster - Pensionhotel - HotelyHotel Parmentier Junglinster - Pensionhotel - HotelyHotel Parmentier Junglinster - Pensionhotel - HotelyHotel Parmentier Junglinster - Pensionhotel - HotelyHotel Parmentier Junglinster - Pensionhotel - HotelyHotel Parmentier Junglinster - Pensionhotel - HotelyHotel Parmentier Junglinster - Pensionhotel - HotelyHotel Parmentier Junglinster - Pensionhotel - HotelyHotel Parmentier Junglinster - Pensionhotel - HotelyHotel Parmentier Junglinster - Pensionhotel - HotelyHotel Parmentier Junglinster - Pensionhotel - HotelyHotel Parmentier Junglinster - Pensionhotel - HotelyHotel Parmentier Junglinster - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Parmentier
Ulice:  Rue de La Gare
Město:  6117 Junglinster
Země:  Lucembursko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2026 Kč
83 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptitsvrubgrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Moderní a diskrétní hotel Parmentier stojí v půvabné vesnici Junglinster, 12 km od města Luxumbourg. Hotel má speciální vinný bar. Všechny pokoje jsou hřejivě vyzdobené a mají moderní nábytek a koupelnu. Zdarma je k dispozici Wi-Fi připojení k internetu. Snídaně formou bufetu obsahují veku, croissanty, vejce, jogurty, cereálie a zdravé ovoce. Hotelová restaurace nabízí kvalitní kuchyni zaměřenou na regionální a tradiční jídla. V nabídce jsou i vegetariánská jídla a organické speciality.

Zajímavosti v okolí

Bettingen / Eifel28 kmBettingen Eifel
Trevír29 kmTrevír památky
Merzig41 kmMerzig zámek
 
 
facebook g+ twitter