Evropa > Lucembursko > Echternach > Le Pavillon

Informace o Le Pavillon

Vítáme Vás na stránce Le Pavillon na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Le Pavillon, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Le Pavillon, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Le Pavillon.

  • Le Pavillon

Le Pavillon Echternach - Pensionhotel - HotelyLe Pavillon Echternach - Pensionhotel - HotelyLe Pavillon Echternach - Pensionhotel - HotelyLe Pavillon Echternach - Pensionhotel - HotelyLe Pavillon Echternach - Pensionhotel - HotelyLe Pavillon Echternach - Pensionhotel - HotelyLe Pavillon Echternach - Pensionhotel - HotelyLe Pavillon Echternach - Pensionhotel - HotelyLe Pavillon Echternach - Pensionhotel - HotelyLe Pavillon Echternach - Pensionhotel - HotelyLe Pavillon Echternach - Pensionhotel - HotelyLe Pavillon Echternach - Pensionhotel - HotelyLe Pavillon Echternach - Pensionhotel - HotelyLe Pavillon Echternach - Pensionhotel - HotelyLe Pavillon Echternach - Pensionhotel - HotelyLe Pavillon Echternach - Pensionhotel - HotelyLe Pavillon Echternach - Pensionhotel - Hotely
Název:  Le Pavillon
Ulice:  2, Rue de la Gare
Město:  6440 Echternach
Země:  Lucembursko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1831 Kč
75 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Le Pavillon je umístěný přímo v centru města Echternach na začátku pěší zóny, která vede od náměstí. Hotel se nachází v blízkosti známých kulturních památek, jako je bazilika, historická budova "Denzelt" a opatství. Nedaleko se nachází také rekreační zóna u jezera a park. V letních měsících hotel nabízí terasu na pěší zóně Pohodlné pokoje jsou na vysoké úrovni a jídlo si vás získá svou chutí i kreativitou. Hosté mohou očekávat vřelé přivítání, vynikající jídlo, vytříbené služby, pokoje vysoké úrovně - krátce řečeno, příjemné a útulné prostředí.


Důležité informace

Upozorňujeme, že v budově není výtah.

Zajímavosti v okolí

Bettingen / Eifel15 kmBettingen Eifel
Trevír18 kmTrevír památky
Plein41 kmPlein Eifel
Merzig45 kmMerzig zámek
Zeltingen-Rachtig46 kmZeltingen-Rachtig víno
Ürzig47 kmÜrzig Mosel
Bernkastel-Kues48 kmBernkastel-Kues hrad
 
 
facebook g+ twitter