Evropa > Lucembursko > Clervaux > Hotel du Commerce

Informace o Hotel du Commerce

Vítáme Vás na stránce Hotel du Commerce na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel du Commerce, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel du Commerce, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel du Commerce.

  • Hotel du Commerce

Hotel du Commerce Clervaux - Pensionhotel - HotelyHotel du Commerce Clervaux - Pensionhotel - HotelyHotel du Commerce Clervaux - Pensionhotel - HotelyHotel du Commerce Clervaux - Pensionhotel - HotelyHotel du Commerce Clervaux - Pensionhotel - HotelyHotel du Commerce Clervaux - Pensionhotel - HotelyHotel du Commerce Clervaux - Pensionhotel - HotelyHotel du Commerce Clervaux - Pensionhotel - HotelyHotel du Commerce Clervaux - Pensionhotel - HotelyHotel du Commerce Clervaux - Pensionhotel - HotelyHotel du Commerce Clervaux - Pensionhotel - HotelyHotel du Commerce Clervaux - Pensionhotel - HotelyHotel du Commerce Clervaux - Pensionhotel - HotelyHotel du Commerce Clervaux - Pensionhotel - HotelyHotel du Commerce Clervaux - Pensionhotel - HotelyHotel du Commerce Clervaux - Pensionhotel - HotelyHotel du Commerce Clervaux - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel du Commerce
Ulice:  2, Rue de Marnach
Město:  9709 Clervaux
Země:  Lucembursko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2417 Kč
99 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrudanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel du Commerce, který se nachází u zámku Clervaux na řece Clerve, nabízí moderní pokoje s bezplatným Wi-Fi. Součástí hotelu je wellness centrum s krytým bazénem. Hosté mají do wellness centra vstup zdarma. Hotel du Commerce nabízí pokoje vybavené TV, telefonem a vlastní koupelnou. Součástí některých je také koupelna s vířivkou. V à la carte restauraci L'Ecureuil si hosté mohou dát mezinárodní vybraná jídla. K restauraci patří také velký vinný sklep. Wellness centrum nabízí širokou škálu zdravotních a kosmetických procedur včetně masáží horkými kameny. Je zde také sauna, vířivka a turecká lázeň. K muzeu The Family of Man dojdete pěšky za méně než 5 minut. Vlakové nádraží v Clervaux je jen 1 km od hotelu.


Důležité informace

Recepce je otevřena od 17:00 v úterý a ve středu. Plánujete-li svůj příjezd mimo provozní dobu recepce, informujte o tom hotel s předstihem. Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace. Hotel nabízí obličejové masky, masáže, masáže horkými kameny a další procedury. Vždy ve čtvrtek, pátek a sobotu. Vezměte prosím na vědomí, že restaurace je uzavřena na oběd v úterý a ve středu.

Zajímavosti v okolí

Bettingen / Eifel30 kmBettingen Eifel
Kronenburg48 kmKronenburg Kronenburger See
 
 
facebook g+ twitter