Evropa > Lucembursko > Berdorf > Hotel Scharff

Informace o Hotel Scharff

Vítáme Vás na stránce Hotel Scharff na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Scharff, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Scharff, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Scharff.

  • Hotel Scharff

Hotel Scharff Berdorf - Pensionhotel - HotelyHotel Scharff Berdorf - Pensionhotel - HotelyHotel Scharff Berdorf - Pensionhotel - HotelyHotel Scharff Berdorf - Pensionhotel - HotelyHotel Scharff Berdorf - Pensionhotel - HotelyHotel Scharff Berdorf - Pensionhotel - HotelyHotel Scharff Berdorf - Pensionhotel - HotelyHotel Scharff Berdorf - Pensionhotel - HotelyHotel Scharff Berdorf - Pensionhotel - HotelyHotel Scharff Berdorf - Pensionhotel - HotelyHotel Scharff Berdorf - Pensionhotel - HotelyHotel Scharff Berdorf - Pensionhotel - HotelyHotel Scharff Berdorf - Pensionhotel - HotelyHotel Scharff Berdorf - Pensionhotel - HotelyHotel Scharff Berdorf - Pensionhotel - HotelyHotel Scharff Berdorf - Pensionhotel - HotelyHotel Scharff Berdorf - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Scharff
Ulice:  1, Rue de Consdorf
Město:  6551 Berdorf
Země:  Lucembursko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrudanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento hotel se nachází 7 minut jízdy od města Echternach a německých hranic. Jeho hosté se mohou těšit na zelený dvůr se zahradní kuchyní a letní terasu. Hotelové pokoje v hotelu Scharff jsou příjemně zařízené a vybavené satelitní TV s plochou obrazovkou, pracovním stolem a vlastní koupelnou s fénem. Hosté si mohou zajít na pěší výlety do okolních lesů a navštívit jeskyně, propasti i panoramatické výhledy v oblasti Müllertal. Scharff se nachází v centru města Berdorf, uprostřed typické švýcarské krajiny a kopců. Parkování je zdarma.

Zajímavosti v okolí

Bettingen / Eifel14 kmBettingen Eifel
Trevír23 kmTrevír památky
Plein45 kmPlein Eifel
Merzig47 kmMerzig zámek
 
 
facebook g+ twitter