Evropa > Anglie > Londýn > La Suite West - Hyde Park

Informace o La Suite West - Hyde Park

Vítáme Vás na stránce La Suite West - Hyde Park na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu La Suite West - Hyde Park, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt La Suite West - Hyde Park, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro La Suite West - Hyde Park.

  • La Suite West - Hyde Park

La Suite West - Hyde Park Londýn - Pensionhotel - HotelyLa Suite West - Hyde Park Londýn - Pensionhotel - HotelyLa Suite West - Hyde Park Londýn - Pensionhotel - HotelyLa Suite West - Hyde Park Londýn - Pensionhotel - HotelyLa Suite West - Hyde Park Londýn - Pensionhotel - HotelyLa Suite West - Hyde Park Londýn - Pensionhotel - HotelyLa Suite West - Hyde Park Londýn - Pensionhotel - HotelyLa Suite West - Hyde Park Londýn - Pensionhotel - HotelyLa Suite West - Hyde Park Londýn - Pensionhotel - HotelyLa Suite West - Hyde Park Londýn - Pensionhotel - HotelyLa Suite West - Hyde Park Londýn - Pensionhotel - HotelyLa Suite West - Hyde Park Londýn - Pensionhotel - HotelyLa Suite West - Hyde Park Londýn - Pensionhotel - HotelyLa Suite West - Hyde Park Londýn - Pensionhotel - HotelyLa Suite West - Hyde Park Londýn - Pensionhotel - HotelyLa Suite West - Hyde Park Londýn - Pensionhotel - HotelyLa Suite West - Hyde Park Londýn - Pensionhotel - Hotely
Název:  La Suite West - Hyde Park
Ulice:  41-51 Inverness Terrace
Město:  W2 3JN London
Země:  Anglie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
3455 Kč
£116
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

La Suite West se nachází v elegantní viktoriánské budově v klidné londýnské ulici, na okraji rozlehlého Hyde Parku. Nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi připojením k internetu a má bar a lounge. Stanice metra Bayswater a Queensway jsou od hotelu jen několik minut chůze daleko. La Suite West stojí v blízkosti živé třídy Queensway s obchody, rozmanitými kavárnami a tradičními anglickými hospůdkami. Do Hyde Parku je to od hotelu pouze příjemné 3 minuty chůze. Za nákupy se hosté mohou vydat do nedalekých nákupních oblastí na Oxford Street a Knightsbridge. Čtvrť Notting Hill je od hotelu vzdálena 10 minut chůze. Známá oblast West End je pouze 4 km daleko a na stanici metra Paddington se lze dostat pěšky do 15 minut. V hotelové restauraci se podává anglická nebo kontinentální snídaně. Relaxovat mohou hosté mohou na soukromé terase. Pokoje mají mramorovou koupelnu, TV s 32palcovou plochou obrazovkou, zatemňovací závěsy a většina pokojů také postel s nebesy.


Důležité informace

U všech nevratných rezervací se cena ubytování hradí v okamžiku rezervace. Při příjezdu musí hosté předložit stejnou kreditní kartu a průkaz totožnosti s fotografií, v opačném případě je nutné cenu uhradit jiným způsobem.

Zajímavosti v okolí

Londýn5 kmLondýn - Westminster
 
 
facebook g+ twitter