Evropa > Anglie > Glasgow > Grasshopper Hotel Glasgow

Informace o Grasshopper Hotel Glasgow

Vítáme Vás na stránce Grasshopper Hotel Glasgow na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Grasshopper Hotel Glasgow, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Grasshopper Hotel Glasgow, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Grasshopper Hotel Glasgow.

  • Grasshopper Hotel Glasgow

Grasshopper Hotel Glasgow Glasgow - Pensionhotel - HotelyGrasshopper Hotel Glasgow Glasgow - Pensionhotel - HotelyGrasshopper Hotel Glasgow Glasgow - Pensionhotel - HotelyGrasshopper Hotel Glasgow Glasgow - Pensionhotel - HotelyGrasshopper Hotel Glasgow Glasgow - Pensionhotel - HotelyGrasshopper Hotel Glasgow Glasgow - Pensionhotel - HotelyGrasshopper Hotel Glasgow Glasgow - Pensionhotel - HotelyGrasshopper Hotel Glasgow Glasgow - Pensionhotel - HotelyGrasshopper Hotel Glasgow Glasgow - Pensionhotel - HotelyGrasshopper Hotel Glasgow Glasgow - Pensionhotel - HotelyGrasshopper Hotel Glasgow Glasgow - Pensionhotel - HotelyGrasshopper Hotel Glasgow Glasgow - Pensionhotel - HotelyGrasshopper Hotel Glasgow Glasgow - Pensionhotel - HotelyGrasshopper Hotel Glasgow Glasgow - Pensionhotel - HotelyGrasshopper Hotel Glasgow Glasgow - Pensionhotel - HotelyGrasshopper Hotel Glasgow Glasgow - Pensionhotel - HotelyGrasshopper Hotel Glasgow Glasgow - Pensionhotel - Hotely
Název:  Grasshopper Hotel Glasgow
Ulice:  Caledonian Chambers, 87 Union Street
Město:  G1 3TA Glasgow
Země:  Anglie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2087 Kč
£68
 

 Tento text je dostupný také v: csendefresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Grasshopper Hotel má výbornou polohu v Glasgow, hned vedle hlavního vlakového nádraží. Nabízí pokoje s elegantním designem a bezplatným Wi-Fi připojením a provozuje restauraci Kitchen, která podává nejlepší místní produkty. Individuálně zařízené pokoje mají nábytek navržený a vyrobený na míru. Pokoje jsou zdobené originálními uměleckými díly a mají podlahy ze skotského dubu, HD TV s programy Sky Movies a Sky Sports a koupelnu s toaletními potřebami Arran Aromatics. Grasshopper Hotel Glasgow je obklopen širokým množstvím barů. Ve vzdálenosti 10 minut chůze najdete několik divadel. Restaurace The Kitchen připravuje jídlo především ze surovin specializovaných dodavatelů. Každé ráno se podává tradiční, čerstvě připravená snídaně. Večeře jsou k dispozici od pondělí do čtvrtka. Při příjezdu jsou hosté uvítáni čajem, kávou a domácími moučníky. Na nepřetržitě otevřené recepci si lze zapůjčit fén, žehličku a žehlicí prkno.


Důležité informace

Vezměte prosím na vědomí, že tento hotel se nachází v 6. patře budovy Caledonian Chambers Building.

 
 
facebook g+ twitter