Evropa > Polsko > Sopot > Hotel Villa Baltica

Informace o Hotel Villa Baltica

Vítáme Vás na stránce Hotel Villa Baltica na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Villa Baltica, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Villa Baltica, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Villa Baltica.

  • Hotel Villa Baltica

Hotel Villa Baltica Sopot - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Baltica Sopot - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Baltica Sopot - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Baltica Sopot - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Baltica Sopot - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Baltica Sopot - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Baltica Sopot - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Baltica Sopot - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Baltica Sopot - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Baltica Sopot - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Baltica Sopot - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Baltica Sopot - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Baltica Sopot - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Baltica Sopot - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Baltica Sopot - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Baltica Sopot - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Baltica Sopot - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Villa Baltica
Ulice:  ul. E. Plater 1
Město:  81-777 Sopot
Země:  Polsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1067 Kč
180 zł
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptitsvrubgnofinlelarzh

Rychlý popis

Hotel Villa Baltica nabízí ubytování v přímořském letovisku Sopot na pobřeží Baltského moře, pouhých 30 metrů od pláže. Má klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi. Hotel Baltica má stylové pokoje, zařízené v teplých barvách. V každém najdete kabelovou TV s plochou obrazovkou a minibar. Všechny mají vlastní koupelnu se sprchou a některé mají vanu. Ráno se v hotelu podává snídaně formou bufetu. Kromě výběru z baltských ryb se restaurace hotelu Baltica zaměřuje na pokrmy francouzské a mezinárodní kuchyně. V létě je k dispozici terasa s grilem. Sopotské molo, nejdelší dřevěné molo v Evropě, je vzdáleno 1 km. Ulice Bohaterów Monte Cassino, neboli Monciak, s mnoha obchody a restauracemi, je vzdálena 1,1 km.

 
 
facebook g+ twitter