Evropa > Polsko > Sopot > Hotel Rezydent Sopot

Informace o Hotel Rezydent Sopot

Vítáme Vás na stránce Hotel Rezydent Sopot na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Rezydent Sopot, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Rezydent Sopot, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Rezydent Sopot.

  • Hotel Rezydent Sopot

Hotel Rezydent Sopot Sopot - Pensionhotel - HotelyHotel Rezydent Sopot Sopot - Pensionhotel - HotelyHotel Rezydent Sopot Sopot - Pensionhotel - HotelyHotel Rezydent Sopot Sopot - Pensionhotel - HotelyHotel Rezydent Sopot Sopot - Pensionhotel - HotelyHotel Rezydent Sopot Sopot - Pensionhotel - HotelyHotel Rezydent Sopot Sopot - Pensionhotel - HotelyHotel Rezydent Sopot Sopot - Pensionhotel - HotelyHotel Rezydent Sopot Sopot - Pensionhotel - HotelyHotel Rezydent Sopot Sopot - Pensionhotel - HotelyHotel Rezydent Sopot Sopot - Pensionhotel - HotelyHotel Rezydent Sopot Sopot - Pensionhotel - HotelyHotel Rezydent Sopot Sopot - Pensionhotel - HotelyHotel Rezydent Sopot Sopot - Pensionhotel - HotelyHotel Rezydent Sopot Sopot - Pensionhotel - HotelyHotel Rezydent Sopot Sopot - Pensionhotel - HotelyHotel Rezydent Sopot Sopot - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Rezydent Sopot
Ulice:  Plac Konstytucji 3 Maja 3
Město:  81-704 Sopot
Země:  Polsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1433 Kč
236 zł
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Nádherně zařízený 5hvězdičkový Hotel Rezydent Sopot se nachází v centru města Sopoty, 500 metrů od tamního přístavního mola, a nabízí pokoje s prostornou šatnou, luxusní koupelnou i bezplatným internetem. Stylové interiéry hotelu odrážejí šarm a vybrané tradice Sopotů 20. let 20. století a vytvářejí elegantní atmosféru. Pokoje jsou klimatizované a jejich součástí je satelitní TV, žehlička i žehlicí prkno. Hotel Rezydent má restauraci Pasjami, ve které se připravují pokrmy evropské kuchyně a místní speciality. K dispozici je také kavárna Café Resto podávající kávu a dezerty. Během svého pobytu můžete relaxovat ve wellness centru s volně přístupnou finskou saunou nebo v masážním salonu. Hotel Rezydent Sopot stojí v bezprostřední blízkosti známé ulice Bohaterów Monte Cassino, pobřeží Baltského moře i písečné pláže.

 
 
facebook g+ twitter