Evropa > Polsko > Sopot > BEST WESTERN Villa Aqua Hotel

Informace o BEST WESTERN Villa Aqua Hotel

Vítáme Vás na stránce BEST WESTERN Villa Aqua Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu BEST WESTERN Villa Aqua Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt BEST WESTERN Villa Aqua Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro BEST WESTERN Villa Aqua Hotel.

  • BEST WESTERN Villa Aqua Hotel

BEST WESTERN Villa Aqua Hotel Sopot - Pensionhotel - HotelyBEST WESTERN Villa Aqua Hotel Sopot - Pensionhotel - HotelyBEST WESTERN Villa Aqua Hotel Sopot - Pensionhotel - HotelyBEST WESTERN Villa Aqua Hotel Sopot - Pensionhotel - HotelyBEST WESTERN Villa Aqua Hotel Sopot - Pensionhotel - HotelyBEST WESTERN Villa Aqua Hotel Sopot - Pensionhotel - HotelyBEST WESTERN Villa Aqua Hotel Sopot - Pensionhotel - HotelyBEST WESTERN Villa Aqua Hotel Sopot - Pensionhotel - HotelyBEST WESTERN Villa Aqua Hotel Sopot - Pensionhotel - HotelyBEST WESTERN Villa Aqua Hotel Sopot - Pensionhotel - HotelyBEST WESTERN Villa Aqua Hotel Sopot - Pensionhotel - HotelyBEST WESTERN Villa Aqua Hotel Sopot - Pensionhotel - HotelyBEST WESTERN Villa Aqua Hotel Sopot - Pensionhotel - HotelyBEST WESTERN Villa Aqua Hotel Sopot - Pensionhotel - HotelyBEST WESTERN Villa Aqua Hotel Sopot - Pensionhotel - HotelyBEST WESTERN Villa Aqua Hotel Sopot - Pensionhotel - HotelyBEST WESTERN Villa Aqua Hotel Sopot - Pensionhotel - Hotely
Název:  BEST WESTERN Villa Aqua Hotel
Ulice:  ul. Zamkowa Góra 35
Město:  81-713 Sopot
Země:  Polsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
911 Kč
150 zł
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofirotrnlarzhja

Rychlý popis

Elegantní Hotel Villa Aqua se nachází v Sopotu naproti aquaparku, 300 metrů od písečné pláže. Nabízí klasicky zařízené pokoje s bezplatným Wi-Fi a LCD TV. Každé ráno se v hotelové restauraci podává snídaně formou pestrého bufetu. V restauraci se připravují jídla mezinárodní kuchyně. K dispozici je také bar s občerstvením a nabídkou nápojů. Hotel Aqua poskytuje světlé pokoje provedené v teplých barvách se satelitní TV, rychlovarnou konvicí a moderní koupelnou se sprchou a fénem. Personál recepce je vám k dispozici nepřetržitě a může pro vás zajistit službu praní a žehlení prádla. Hotel Villa Aqua je vzdálený 5 minut autem od centra Sopotu.

 
 
facebook g+ twitter