Evropa > Polsko > Sopot > Sofitel Grand Sopot

Informace o Sofitel Grand Sopot

Vítáme Vás na stránce Sofitel Grand Sopot na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Sofitel Grand Sopot, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Sofitel Grand Sopot, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Sofitel Grand Sopot.

  • Sofitel Grand Sopot

Sofitel Grand Sopot Sopot - Pensionhotel - HotelySofitel Grand Sopot Sopot - Pensionhotel - HotelySofitel Grand Sopot Sopot - Pensionhotel - HotelySofitel Grand Sopot Sopot - Pensionhotel - HotelySofitel Grand Sopot Sopot - Pensionhotel - HotelySofitel Grand Sopot Sopot - Pensionhotel - HotelySofitel Grand Sopot Sopot - Pensionhotel - HotelySofitel Grand Sopot Sopot - Pensionhotel - HotelySofitel Grand Sopot Sopot - Pensionhotel - HotelySofitel Grand Sopot Sopot - Pensionhotel - HotelySofitel Grand Sopot Sopot - Pensionhotel - HotelySofitel Grand Sopot Sopot - Pensionhotel - HotelySofitel Grand Sopot Sopot - Pensionhotel - HotelySofitel Grand Sopot Sopot - Pensionhotel - HotelySofitel Grand Sopot Sopot - Pensionhotel - HotelySofitel Grand Sopot Sopot - Pensionhotel - HotelySofitel Grand Sopot Sopot - Pensionhotel - Hotely
Název:  Sofitel Grand Sopot
Ulice:  Powstańców Warszawy 12/14
Město:  81-718 Sopot
Země:  Polsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2234 Kč
368 zł
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Historický hotel Sofitel Grand se nachází jen pár kroků od moře v Sopotech. Nabízí elegantní, luxusní interiéry, soukromou pláž a pokoje s LCD TV a internetem zdarma. Hotel Sofitel poskytuje klimatizované pokoje s příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy, minibarem a krásným výhledem na moře nebo do parku. Součástí hotelu je kasino a wellness centrum s krytým vyhřívaným bazénem, ​​posilovnou, masážním salonem, saunou a hammamem. Ráno se v hotelu Sofitel Grand podává pestrá snídaně. Hotelová art deco restaurace zve na jídla polské a mezinárodní kuchyně. Sofitel Grand Sopot se nachází jen pár kroků od přístavního mola Sopot a 800 metrů od slavné ulice Bohaterów Monte Cassino.


Důležité informace

Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek. Informujte prosím Sofitel Grand Sopot o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

 
 
facebook g+ twitter