Evropa > Polsko > Sopot > Bayjonn Boutique Hotel

Informace o Bayjonn Boutique Hotel

Vítáme Vás na stránce Bayjonn Boutique Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Bayjonn Boutique Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Bayjonn Boutique Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Bayjonn Boutique Hotel.

  • Bayjonn Boutique Hotel

Bayjonn Boutique Hotel Sopot - Pensionhotel - HotelyBayjonn Boutique Hotel Sopot - Pensionhotel - HotelyBayjonn Boutique Hotel Sopot - Pensionhotel - HotelyBayjonn Boutique Hotel Sopot - Pensionhotel - HotelyBayjonn Boutique Hotel Sopot - Pensionhotel - HotelyBayjonn Boutique Hotel Sopot - Pensionhotel - HotelyBayjonn Boutique Hotel Sopot - Pensionhotel - HotelyBayjonn Boutique Hotel Sopot - Pensionhotel - HotelyBayjonn Boutique Hotel Sopot - Pensionhotel - HotelyBayjonn Boutique Hotel Sopot - Pensionhotel - HotelyBayjonn Boutique Hotel Sopot - Pensionhotel - HotelyBayjonn Boutique Hotel Sopot - Pensionhotel - HotelyBayjonn Boutique Hotel Sopot - Pensionhotel - HotelyBayjonn Boutique Hotel Sopot - Pensionhotel - HotelyBayjonn Boutique Hotel Sopot - Pensionhotel - HotelyBayjonn Boutique Hotel Sopot - Pensionhotel - HotelyBayjonn Boutique Hotel Sopot - Pensionhotel - Hotely
Název:  Bayjonn Boutique Hotel
Ulice:  Powstańców Warszawy 7
Město:  81-718 Sopot
Země:  Polsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1672 Kč
279 zł
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofitrnlarzhja

Rychlý popis

Bayjonn Hotel se nachází jen 250 metrů od přístavního mola Sopot, nejdelšího dřevěného mola v Evropě a nabízí ubytování v moderní budově a zdarma možnost relaxace v sauně. Hotel Bayjonn poskytuje stylové pokoje se satelitní TV s plochou obrazovkou, vlastní koupelnou s vanou nebo sprchou, volným přístupem k internetu a minibarem. Restaurace Thai-Thai je zařízená v orientálním designu a nabízí vína a tradiční thajské pokrmy připravené thajským šéfkuchařem. Snídaně se podává přímo na místě. Hotel Bayjonn se nachází jen 200 metrů od nejbližší pláže a 70 metrů od hlavní ulice Bohaterów Monte Cassino (zvané také Monciak), na které najdete řadu obchodů a zajímavých míst, jako je například Křivý dům.

 
 
facebook g+ twitter