Evropa > Polsko > Sopot > Hotel Opera

Informace o Hotel Opera

Vítáme Vás na stránce Hotel Opera na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Opera, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Opera, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Opera.

  • Hotel Opera

Hotel Opera Sopot - Pensionhotel - HotelyHotel Opera Sopot - Pensionhotel - HotelyHotel Opera Sopot - Pensionhotel - HotelyHotel Opera Sopot - Pensionhotel - HotelyHotel Opera Sopot - Pensionhotel - HotelyHotel Opera Sopot - Pensionhotel - HotelyHotel Opera Sopot - Pensionhotel - HotelyHotel Opera Sopot - Pensionhotel - HotelyHotel Opera Sopot - Pensionhotel - HotelyHotel Opera Sopot - Pensionhotel - HotelyHotel Opera Sopot - Pensionhotel - HotelyHotel Opera Sopot - Pensionhotel - HotelyHotel Opera Sopot - Pensionhotel - HotelyHotel Opera Sopot - Pensionhotel - HotelyHotel Opera Sopot - Pensionhotel - HotelyHotel Opera Sopot - Pensionhotel - HotelyHotel Opera Sopot - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Opera
Ulice:  Moniuszki 10
Město:  81-829 Sopot
Země:  Polsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
607 Kč
100 zł
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Vítejte v hotelu Opera Antiaging & Spa v Sopotech. Tříhvězdičkový hotel Opera uprostřed trojměstí je v dosahu Gdaňsku, Gdyně a Sopot a je jen 15 km od místního mezinárodního letiště "Trójmiasto". Hotel Opera se nachází v klidném údolí zarostlém staletými stromy, v blízkosti Lesní Opery. Zveme vás do našich okouzlujících interiérů v útulném prostředí a zaručujeme tak výjimečnou atmosféru a pohodlí exkluzivního hotelu. Lázně se nacházejí v malebném zákoutí a lákají všechny, kteří chtějí aktivně relaxovat, obnovit životní síly, kteří chtějí získat klidnou mysl, aby se zotavili.


Důležité informace

Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek.

 
 
facebook g+ twitter