Evropa > Monako > Monte Carlo > Hotel Metropole Monte-Carlo

Informace o Hotel Metropole Monte-Carlo

Vítáme Vás na stránce Hotel Metropole Monte-Carlo na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Metropole Monte-Carlo, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Metropole Monte-Carlo, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Metropole Monte-Carlo.

  • Hotel Metropole Monte-Carlo

Hotel Metropole Monte-Carlo Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyHotel Metropole Monte-Carlo Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyHotel Metropole Monte-Carlo Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyHotel Metropole Monte-Carlo Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyHotel Metropole Monte-Carlo Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyHotel Metropole Monte-Carlo Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyHotel Metropole Monte-Carlo Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyHotel Metropole Monte-Carlo Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyHotel Metropole Monte-Carlo Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyHotel Metropole Monte-Carlo Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyHotel Metropole Monte-Carlo Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyHotel Metropole Monte-Carlo Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyHotel Metropole Monte-Carlo Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyHotel Metropole Monte-Carlo Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyHotel Metropole Monte-Carlo Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyHotel Metropole Monte-Carlo Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyHotel Metropole Monte-Carlo Monte Carlo - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Metropole Monte-Carlo
Ulice:  4, Avenue De La Madone
Město:  98007 Monte Carlo
Země:  Monako
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
8427 Kč
340 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Metropole Monte-Carlo se nachází v objektu Carré d'Or v Monaku, necelých 100 metrů od luxusních butiků a náměstí Casino. Nabízí kombinaci klasické a moderní architektury a 126 pokojů a apartmá, která vyzdobil návrhář interiérů Jacques Garcia. Pokoje jsou vybaveny satelitní TV s plochou obrazovkou a minibarem. Ve všech pokojích je elegantní mramorová koupelna s županem a pantoflemi. Hotel Metropole Monte-Carlo provozuje 3 restaurace, vedené šéfkuchařem Joëlem Robuchonem, který získal michelinskou hvězdu. Hosté si mohou vychutnat gastronomickou kuchyni v restauraci Joël Robuchon, jídla moderní japonské kuchyně v Yoshi a ochutnat středomořskou kuchyni v restauraci Odyssey. Hosté mohou relaxovat ve wellness centru Métropole ESPA s plochou 2 000 m², které zajišťuje velký výběr holistických a terapeutických procedur. Hostům jsou k dispozici i špičkově provedené designové exteriéry s vyhřívaným bazénem s mořskou vodou, zahradou, barem a přístřeškem v bazénu. Parkovat lze v areálu hotelu. Ke golfovému hřišti Monte-Carlo Golf Course jsou to jen 2 km. Letiště Nice Côte-d’Azur je vzdálené 19 km.

 
 
facebook g+ twitter