Evropa > Monako > Monte Carlo > Monte-Carlo Bay Hotel & Resort

Informace o Monte-Carlo Bay Hotel & Resort

Vítáme Vás na stránce Monte-Carlo Bay Hotel & Resort na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Monte-Carlo Bay Hotel & Resort, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Monte-Carlo Bay Hotel & Resort, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Monte-Carlo Bay Hotel & Resort.

  • Monte-Carlo Bay Hotel & Resort

Monte-Carlo Bay Hotel & Resort Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyMonte-Carlo Bay Hotel & Resort Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyMonte-Carlo Bay Hotel & Resort Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyMonte-Carlo Bay Hotel & Resort Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyMonte-Carlo Bay Hotel & Resort Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyMonte-Carlo Bay Hotel & Resort Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyMonte-Carlo Bay Hotel & Resort Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyMonte-Carlo Bay Hotel & Resort Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyMonte-Carlo Bay Hotel & Resort Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyMonte-Carlo Bay Hotel & Resort Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyMonte-Carlo Bay Hotel & Resort Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyMonte-Carlo Bay Hotel & Resort Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyMonte-Carlo Bay Hotel & Resort Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyMonte-Carlo Bay Hotel & Resort Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyMonte-Carlo Bay Hotel & Resort Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyMonte-Carlo Bay Hotel & Resort Monte Carlo - Pensionhotel - HotelyMonte-Carlo Bay Hotel & Resort Monte Carlo - Pensionhotel - Hotely
Název:  Monte-Carlo Bay Hotel & Resort
Ulice:  40 Avenue Princesse Grace
Město:  98000 Monte Carlo
Země:  Monako
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
6296 Kč
260 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Monte-Carlo Bay Hotel & Resort leží na poloostrově Larvotto, jen 120 metrů od francouzských hranic, a nabízí 4 restaurace a 4 hektary přímořských zahrad. Je zde kasino, wellness centrum o ploše 900 m² a laguna s vodopády a vířivkami. Monte-Carlo Bay Hotel & Resort nabízí klimatizované, individuálně zařízené pokoje s TV s plochou obrazovkou a videohrami. Pokoje mají balkon nebo terasu s výhledem do okolí. Vybrat si lze mezi kontinentální a americkou snídaní nebo snídaní formou bufetu. Šéfkuchařem hotelových restaurací je Marcel Ravin. Dvě z nich jsou umístěny v prostorách zahrady. Můžete si zacvičit v posilovně a poté si zahrát kulečník, nebo zvolit odpočinek u bazénu. Absolvovat lze také procedury ve wellness centru nebo si objednat sedátko pro 2 osoby na sluneční terase (obojí za příplatek). V letních měsících je v provozu rovněž dětský klub. Tento hotel s vlastním heliportem stojí 30 minut po silnici či 7 minut helikoptérou od letiště v Nice. Hotel má také molo pro přistavení člunu a leží 8 minut autem od vlakového nádraží Monaco-Monte Carlo.


Důležité informace

Připomínáme, že v restauraci Le Blue Bay a baru Blue Gin je vyžadován neformálně elegantní oděv. V případě delších pobytů se může stát, že budete přemístěni do jiného pokoje. Hotel si vyhrazuje právo strhnout z vaší kreditní karty cenu pobytu v plné výši. V případě neúspěšné transakce vám bude rezervace automaticky zrušena. Při příjezdu bude na vaší kreditní kartě provedena předběžná autorizace, která poslouží jako záruka. Upozorňujeme, že dětský klub je otevřen pouze v červenci a srpnu.

 
 
facebook g+ twitter