Evropa > Portugalsko > Évora > Hotel Santa Clara Evora Centro

Informace o Hotel Santa Clara Evora Centro

Vítáme Vás na stránce Hotel Santa Clara Evora Centro na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Santa Clara Evora Centro, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Santa Clara Evora Centro, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Santa Clara Evora Centro.

  • Hotel Santa Clara Evora Centro

Hotel Santa Clara Evora Centro Évora - Pensionhotel - HotelyHotel Santa Clara Evora Centro Évora - Pensionhotel - HotelyHotel Santa Clara Evora Centro Évora - Pensionhotel - HotelyHotel Santa Clara Evora Centro Évora - Pensionhotel - HotelyHotel Santa Clara Evora Centro Évora - Pensionhotel - HotelyHotel Santa Clara Evora Centro Évora - Pensionhotel - HotelyHotel Santa Clara Evora Centro Évora - Pensionhotel - HotelyHotel Santa Clara Evora Centro Évora - Pensionhotel - HotelyHotel Santa Clara Evora Centro Évora - Pensionhotel - HotelyHotel Santa Clara Evora Centro Évora - Pensionhotel - HotelyHotel Santa Clara Evora Centro Évora - Pensionhotel - HotelyHotel Santa Clara Evora Centro Évora - Pensionhotel - HotelyHotel Santa Clara Evora Centro Évora - Pensionhotel - HotelyHotel Santa Clara Evora Centro Évora - Pensionhotel - HotelyHotel Santa Clara Evora Centro Évora - Pensionhotel - HotelyHotel Santa Clara Evora Centro Évora - Pensionhotel - HotelyHotel Santa Clara Evora Centro Évora - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Santa Clara Evora Centro
Ulice:  Travessa da Milheira 19
Město:  7000-545 Évora
Země:  Portugalsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1036 Kč
39 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofihrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Santa Clara, který sídlí v bílé budově se střechou z červených tašek, nabízí světlé klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi v historickém centru města Évora. Je v něm také tichý vnitřní dvůr. Pokoje v hotelu Santa Clara mají na stěnách barevnou výzdobu a je v nich velká koupelna. Všechny pokoje jsou vybavené satelitní TV a psacím stolem. Pokojová služba je k dispozici po celý den. V baru hotelu Santa Clara si hosté mohou každý den pochutnat na snídani formou bufetu a různých nápojích. Hotelová recepce je otevřená 24 hodin denně a hosté mohou využívat i různá pracovní zařízení, jako je fax a kopírka. Best Western Hotel Santa Clara stojí pouhých 600 metrů od starořímského Dianina chrámu. Od kláštera Convento de Santa Clara vás bude dělit necelý 1 kilometr.

 
 
facebook g+ twitter