Evropa > Portugalsko > Évora > Pousada Convento de Evora

Informace o Pousada Convento de Evora

Vítáme Vás na stránce Pousada Convento de Evora na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Pousada Convento de Evora, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Pousada Convento de Evora, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Pousada Convento de Evora.

  • Pousada Convento de Evora

Pousada Convento de Evora Évora - Pensionhotel - HotelyPousada Convento de Evora Évora - Pensionhotel - HotelyPousada Convento de Evora Évora - Pensionhotel - HotelyPousada Convento de Evora Évora - Pensionhotel - HotelyPousada Convento de Evora Évora - Pensionhotel - HotelyPousada Convento de Evora Évora - Pensionhotel - HotelyPousada Convento de Evora Évora - Pensionhotel - HotelyPousada Convento de Evora Évora - Pensionhotel - HotelyPousada Convento de Evora Évora - Pensionhotel - HotelyPousada Convento de Evora Évora - Pensionhotel - HotelyPousada Convento de Evora Évora - Pensionhotel - HotelyPousada Convento de Evora Évora - Pensionhotel - HotelyPousada Convento de Evora Évora - Pensionhotel - HotelyPousada Convento de Evora Évora - Pensionhotel - HotelyPousada Convento de Evora Évora - Pensionhotel - HotelyPousada Convento de Evora Évora - Pensionhotel - HotelyPousada Convento de Evora Évora - Pensionhotel - Hotely
Název:  Pousada Convento de Evora
Ulice:  Largo Conde Vila Flor
Město:  7000-804 Évora
Země:  Portugalsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
3320 Kč
125 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento renovovaný klášter se nachází mezi gotickou katedrálou v Évoře a římským chrámem Templo de Diana. Ve dvoře má bazén, charakteristické klenuté chodby a stropy. Prostorné klimatizované pokoje v hotelu Pousada de Évora - Lóios jsou odlišné a zařízené dřevěným nábytkem. Je v nich minibar, pracovní stůl a vlastní koupelna s vanou a sprchovým koutem. Hosté mohou ochutnat portugalská jídla v restauraci Pousada, kde je elegantní vnitřní jídelna a krytá terasa u bazénu. K dispozici je také bar a velká vstupní hala s dostatkem místa k sezení. Pousada de Évora provozuje nepřetržitě otevřenou recepci, která může zamluvit vyjížďky na koni i výlety. Hosté si projdou centrum města a navštíví náměstí Giraldo s kašnou ze 16. století. Parkování je zdarma.


Důležité informace

Upozorňujeme, že na požádání lze do ubytování umístit pouze 1 přistýlku nebo dětskou postýlku. Za tuto službu může být požadován příplatek. Příplatky se do celkové ceny rezervace automaticky nezapočítávají a hradí se zvlášť během pobytu. Informujte prosím ubytování předem o tom, jakému typu postelí ve svém pokoji dáváte přednost. Pokud požadujete přistýlky, uveďte prosím jejich počet. Uveďte prosím i počet dospělých a dětí mladších 12 let. Tyto informace můžete uvést do zvláštních požadavků při rezervaci. Upozorňujeme, že na rezervace 6 a více pokojů se mohou vztahovat odlišné podmínky.

 
 
facebook g+ twitter