Evropa > Rumunsko > Iaşi > Traian Grand Hotel

Informace o Traian Grand Hotel

Vítáme Vás na stránce Traian Grand Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Traian Grand Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Traian Grand Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Traian Grand Hotel.

  • Traian Grand Hotel

Traian Grand Hotel Iaşi - Pensionhotel - HotelyTraian Grand Hotel Iaşi - Pensionhotel - HotelyTraian Grand Hotel Iaşi - Pensionhotel - HotelyTraian Grand Hotel Iaşi - Pensionhotel - HotelyTraian Grand Hotel Iaşi - Pensionhotel - HotelyTraian Grand Hotel Iaşi - Pensionhotel - HotelyTraian Grand Hotel Iaşi - Pensionhotel - HotelyTraian Grand Hotel Iaşi - Pensionhotel - HotelyTraian Grand Hotel Iaşi - Pensionhotel - HotelyTraian Grand Hotel Iaşi - Pensionhotel - HotelyTraian Grand Hotel Iaşi - Pensionhotel - HotelyTraian Grand Hotel Iaşi - Pensionhotel - HotelyTraian Grand Hotel Iaşi - Pensionhotel - HotelyTraian Grand Hotel Iaşi - Pensionhotel - HotelyTraian Grand Hotel Iaşi - Pensionhotel - HotelyTraian Grand Hotel Iaşi - Pensionhotel - HotelyTraian Grand Hotel Iaşi - Pensionhotel - Hotely
Název:  Traian Grand Hotel
Ulice:  Piata Unirii 1
Město:  700056 Iaşi
Země:  Rumunsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
937 Kč
38 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento historický luxusní hotel postavený v roce 1882 Gustavem Eiffelem se těší výjimečné poloze v pulzujícím srdci Iasi, pouhých 5 minut od železniční stanice a 20 minut od letiště. Traian Grand Hotel vás přivítá v jedinečném prostředí tvořeném dokonalou kombinací moderního komfortu a tradiční elegance, fascinující historie a jedinečného zařízení. Pohodlné a elegantní pokoje a apartmá jsou zdobeny v jasných odstínech zlaté a modré barvy s klasickým nábytkem a moderním vybavením. Traian Restaurant zahrnující koktejlový bar a 2 salony podává širokou nabídku vynikajících pokrmů. Čtyři víceúčelové sály areálu Traian Conference Centre poskytují dokonalé řešení pro konference, obchodní schůzky i koktejlové večírky. Traian Grand Hotel je mistrovským dílem rumunské architektury 19. století a symbolem Iasi stejně jako Palatul Culturii, Teatrul Naţional Vasile Alecsandri nebo Catedrala Mitropolitană din Iasi.

 
 
facebook g+ twitter