Evropa > Rumunsko > Iaşi > Hotel Moldova

Informace o Hotel Moldova

Vítáme Vás na stránce Hotel Moldova na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Moldova, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Moldova, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Moldova.

  • Hotel Moldova

Hotel Moldova Iaşi - Pensionhotel - HotelyHotel Moldova Iaşi - Pensionhotel - HotelyHotel Moldova Iaşi - Pensionhotel - HotelyHotel Moldova Iaşi - Pensionhotel - HotelyHotel Moldova Iaşi - Pensionhotel - HotelyHotel Moldova Iaşi - Pensionhotel - HotelyHotel Moldova Iaşi - Pensionhotel - HotelyHotel Moldova Iaşi - Pensionhotel - HotelyHotel Moldova Iaşi - Pensionhotel - HotelyHotel Moldova Iaşi - Pensionhotel - HotelyHotel Moldova Iaşi - Pensionhotel - HotelyHotel Moldova Iaşi - Pensionhotel - HotelyHotel Moldova Iaşi - Pensionhotel - HotelyHotel Moldova Iaşi - Pensionhotel - HotelyHotel Moldova Iaşi - Pensionhotel - HotelyHotel Moldova Iaşi - Pensionhotel - HotelyHotel Moldova Iaşi - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Moldova
Ulice:  str. Anastasie Panu nr.31
Město:  700020 Iaşi
Země:  Rumunsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
860 Kč
35 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Důležité informace

Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek. Informujte prosím Hotel Moldova o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

 
 
facebook g+ twitter