Evropa > Polsko > Gdańsk / Danzig > Mercure Gdańsk Posejdon

Informace o Mercure Gdańsk Posejdon

Vítáme Vás na stránce Mercure Gdańsk Posejdon na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Mercure Gdańsk Posejdon, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Mercure Gdańsk Posejdon, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Mercure Gdańsk Posejdon.

  • Mercure Gdańsk Posejdon

Mercure Gdańsk Posejdon Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyMercure Gdańsk Posejdon Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyMercure Gdańsk Posejdon Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyMercure Gdańsk Posejdon Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyMercure Gdańsk Posejdon Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyMercure Gdańsk Posejdon Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyMercure Gdańsk Posejdon Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyMercure Gdańsk Posejdon Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyMercure Gdańsk Posejdon Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyMercure Gdańsk Posejdon Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyMercure Gdańsk Posejdon Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyMercure Gdańsk Posejdon Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyMercure Gdańsk Posejdon Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyMercure Gdańsk Posejdon Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyMercure Gdańsk Posejdon Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyMercure Gdańsk Posejdon Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyMercure Gdańsk Posejdon Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - Hotely
Název:  Mercure Gdańsk Posejdon
Ulice:  Kapliczna 30
Město:  80-341 Gdańsk
Země:  Polsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1020 Kč
168 zł
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptitsvrudanofitrnlarzhja

Rychlý popis

Mercure Gdańsk Posejdon se nachází v Jelitkowu, rekreační čtvrti Gdaňsku, a je zasazený v příjemném zeleém prsotředí, jen asi 100 metrů od písečné pláže. Hotel nabízí prostorné, nekuřácké pokoje, plavecký bazén, fitness a wellness centrum a konferenční centrum s 6 plně vybavenými místnostmi. Díky výhodné poloze blízko historického centra jde o skvělou základnu pro procházky po památkách a jiné volnočasové aktivity. Hotel Mercure provozuje restauraci Winestone s jedinečným kulinářským konceptem. V nabídce jsou drobné pokrmy i široký rejstřík vín z celého světa. Hotelové fitness a wellness centrum nabízí za příplatek krytý bazén, posilovnu, finskou a parní saunu, kosmetická ošetření a masáže. K zázemí hotelu patří bezplatné Wi-Fi připojení k internetu a internetový koutek v hale, dětský koutek, trezor a hlídané parkoviště za příplatek. Letiště Lecha Wałęsy v Gdaňsku se nachází 15,4 km odsud, na vlakové nádraží Gdańsk Oliwa jsou to 3 km a do centra města a na vlakové nádraží Gdańsk Główny se od hotelu Mercure Gdańsk Posejdon dostanete po 10 km.

 
 
facebook g+ twitter