Evropa > Polsko > Gdańsk / Danzig > Radisson Blu Hotel, Gdańsk

Informace o Radisson Blu Hotel, Gdańsk

Vítáme Vás na stránce Radisson Blu Hotel, Gdańsk na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Radisson Blu Hotel, Gdańsk, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Radisson Blu Hotel, Gdańsk, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Radisson Blu Hotel, Gdańsk.

  • Radisson Blu Hotel, Gdańsk

Radisson Blu Hotel, Gdańsk Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyRadisson Blu Hotel, Gdańsk Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyRadisson Blu Hotel, Gdańsk Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyRadisson Blu Hotel, Gdańsk Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyRadisson Blu Hotel, Gdańsk Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyRadisson Blu Hotel, Gdańsk Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyRadisson Blu Hotel, Gdańsk Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyRadisson Blu Hotel, Gdańsk Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyRadisson Blu Hotel, Gdańsk Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyRadisson Blu Hotel, Gdańsk Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyRadisson Blu Hotel, Gdańsk Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyRadisson Blu Hotel, Gdańsk Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyRadisson Blu Hotel, Gdańsk Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyRadisson Blu Hotel, Gdańsk Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyRadisson Blu Hotel, Gdańsk Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyRadisson Blu Hotel, Gdańsk Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyRadisson Blu Hotel, Gdańsk Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - Hotely
Název:  Radisson Blu Hotel, Gdańsk
Ulice:  Długi Targ 19
Město:  80-828 Gdańsk
Země:  Polsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1593 Kč
277 zł
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento luxusní 5hvězdičkový hotel se nachází v samém srdci starého Gdaňsku a má moderní interiéry, nádherný výhled na město a stylově zařízené pokoje s bezplatným Wi-Fi a koupelnou s podlahovým vytápěním. Radisson Blu sídlí v nádherném historickém gotickém domě a jeho součástí je elegantní restaurace Verres en Vers, která se specializuje na francouzskou kuchyni a nabízí široký výběr vín. Ráno si mohou hosté pochutnat na pestré snídani formou bufetu. Všechny pokoje v hotelu Radisson Blu jsou klimatizované a mají satelitní TV s plochou obrazovkou a placenými kanály. V každém je trezor na laptop a minibar. Hosté hotelu Blu mohou odpočívat v kompletně vybaveném rekreačním centru se saunou a parní lázní. Personál na recepci je k dispozici 24 hodin denně a zajistí cestovní či průvodcovské služby. Radisson Blu se nachází na tzv. Královské cestě v Gdaňsku, vedle mnoha galerií, obchodů a restaurací. Letiště Lecha Walesy je vzdáleno jen 15 kilometrů.


Důležité informace

Upozorňujeme, že přistýlky jsou k dispozici pouze v pokojích typu Standard. Při příjezdu je na domácí mazlíčky nutné složit zálohu ve výši 300 PLN. Tato záloha je vratná v plné výši při odjezdu po kontrole stavu ubytování. Dále upozorňujeme, že poplatek za domácího mazlíčka činí 150 PLN za noc.

 
 
facebook g+ twitter