Evropa > Polsko > Gdańsk / Danzig > Scandic Gdańsk

Informace o Scandic Gdańsk

Vítáme Vás na stránce Scandic Gdańsk na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Scandic Gdańsk, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Scandic Gdańsk, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Scandic Gdańsk.

  • Scandic Gdańsk

Scandic Gdańsk Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyScandic Gdańsk Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyScandic Gdańsk Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyScandic Gdańsk Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyScandic Gdańsk Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyScandic Gdańsk Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyScandic Gdańsk Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyScandic Gdańsk Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyScandic Gdańsk Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyScandic Gdańsk Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyScandic Gdańsk Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyScandic Gdańsk Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyScandic Gdańsk Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyScandic Gdańsk Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyScandic Gdańsk Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyScandic Gdańsk Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyScandic Gdańsk Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - Hotely
Název:  Scandic Gdańsk
Ulice:  Podwale Grodzkie 9
Město:  80-895 Gdańsk
Země:  Polsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1342 Kč
224 zł
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrudanofitrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Scandic Gdansk se nachází v blízkosti historického centra Gdaňsku, pouhých 800 metrů od známého jeřábu na řece Motławě, a nabízí zvukotěsné pokoje s koupelnou, TV a zdarma dostupným Wi-Fi. Součástí hotelu je posilovna a suchá i parní sauna, které jsou v provozu od 10:00 do 20:00 a hosté je mohou využívat zdarma. Z autobusové zastávky, která se nachází před hotelem, je to na letiště pouhých 20 minut jízdy. Scandic Hotel stojí přímo naproti hlavnímu vlakovému nádraží a 8 km jej dělí od víceúčelové haly Ergo Arena. Senso Restaurant & Bar podává lehké občerstvení, jídla středomořské kuchyně i široký výběr vín, čajů i kávy a představuje skvělé místo pro setkávání s přáteli. Snídaně mají podobu bufetu a počítat lze i s nepřetržitě dostupnou pokojovou službou. Ve vstupní hale hotelu Scandic si můžete vychutnávat alkoholické i nealkoholické nápoje, dezerty a lehká jídla.


Důležité informace

Žádáme hosty, aby během rezervace upřesnili věk přijíždějících dětí. Tento údaj lze během rezervaci napsat do zvláštních požadavků, nebo ubytování kontaktovat přímo. Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

 
 
facebook g+ twitter