Informace o Hotel Dal

Vítáme Vás na stránce Hotel Dal na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Dal, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Dal, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Dal.

  • Hotel Dal

Hotel Dal Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Dal Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Dal Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Dal Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Dal Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Dal Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Dal Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Dal Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Dal Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Dal Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Dal Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Dal Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Dal Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Dal Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Dal Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Dal Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Dal Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Dal
Ulice:  Czarny Dwór 4
Město:  80-365 Gdańsk
Země:  Polsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
832 Kč
137 zł
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrunofitrnlarzhja

Rychlý popis

Hotel Dal se nachází 900 metrů od pobřeží Baltského moře s písečnou pláží, mezi městy Gdaňsk a Sopot. Nabízí relaxační prostředí se zábavou a možnostmi aktivního trávení volného času. Pokoje v hotelu Dal mají balkon, satelitní TV, bezplatné připojení k internetu, koupelnu a neplacené parkoviště. Hotel zahrnuje fitness centrum, kulečník a dobře vybavené konferenční i školící centrum. Klimatizovaná restaurace podává tradiční polskou kuchyni. Po večeři si můžete vychutnat drink v útulné hospodě. Hotel Dal nabízí dobré dopravní spojení s jakoukoliv částí oblasti Trojměstí. Je také velice vhodný pro návštěvníky veletrhu v Gdaňsku a osoby, které přiletí na letiště Lecha Walesy. Dlouhá přímořská promenáda, která spojuje populární lázeňská města Sopot, Brzeźno a Jelitkowo, je ideální pro pěší turistiku a cykloturistiku. Hotel leží 50 metrů od parku Reagan s venkovní posilovnou, hřištěm pro děti a vstupu na pláž. Zaměstnanci hotelu pro vás mohou zajistit okružní jízdy, návštěvu aquaparku v Sopotech, teambuildingové aktivity pod širým nebem a zábavu.

 
 
facebook g+ twitter