Evropa > Polsko > Gdańsk / Danzig > Dom Muzyka

Informace o Dom Muzyka

Vítáme Vás na stránce Dom Muzyka na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Dom Muzyka, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Dom Muzyka, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Dom Muzyka.

  • Dom Muzyka

Dom Muzyka Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyDom Muzyka Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyDom Muzyka Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyDom Muzyka Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyDom Muzyka Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyDom Muzyka Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyDom Muzyka Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyDom Muzyka Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyDom Muzyka Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyDom Muzyka Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyDom Muzyka Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyDom Muzyka Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyDom Muzyka Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyDom Muzyka Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyDom Muzyka Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyDom Muzyka Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyDom Muzyka Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - Hotely
Název:  Dom Muzyka
Ulice:  ul.Łąkowa 1-2
Město:  80-743 Gdańsk
Země:  Polsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
845 Kč
147 zł
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Dom Muzyka se nachází v Gdaňsku, pouhých 800 metrů od ulice Długi Targ v srdci historického centra. Sídlí v budově z 19. století a jeho pokoje mají vlastní koupelnu se sprchou. Dom Muzyka nabízí pokoje laděné do světlých barev, s vysokými stropy a vysokými obloukovými okny. Ve všech budete mít k dispozici psací stůl, satelitní TV a Wi-Fi zdarma. Na uzavřeném pozemku, kde Dom Muzyka stojí, můžete zdarma využívat prostorné parkoviště. Dom Muzyka má restauraci Harmonia, kde se můžete najíst. Zaměřuje se na mezinárodní, francouzskou, italskou a tradiční polskou kuchyni. Každé ráno se v hotelu servíruje snídaně. Penzion má výhodnou polohu. Středověký přístavní jeřáb na nábřeží řeky Motlawy je vzdálen 1 km. Na hlavní nádraží Gdańsk Główny je to 2,1 km. Ochotná personál penzionu Dom Muzyka vám pomůže 24 hodin denně. V nedaleké hudební akademii se pořádají koncerty, které můžete navštěvovat zdarma.


Důležité informace

Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek.

 
 
facebook g+ twitter