Evropa > Polsko > Gdańsk / Danzig > BEST WESTERN Bonum Hotel

Informace o BEST WESTERN Bonum Hotel

Vítáme Vás na stránce BEST WESTERN Bonum Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu BEST WESTERN Bonum Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt BEST WESTERN Bonum Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro BEST WESTERN Bonum Hotel.

  • BEST WESTERN Bonum Hotel

BEST WESTERN Bonum Hotel Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyBEST WESTERN Bonum Hotel Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyBEST WESTERN Bonum Hotel Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyBEST WESTERN Bonum Hotel Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyBEST WESTERN Bonum Hotel Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyBEST WESTERN Bonum Hotel Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyBEST WESTERN Bonum Hotel Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyBEST WESTERN Bonum Hotel Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyBEST WESTERN Bonum Hotel Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyBEST WESTERN Bonum Hotel Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyBEST WESTERN Bonum Hotel Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyBEST WESTERN Bonum Hotel Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyBEST WESTERN Bonum Hotel Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyBEST WESTERN Bonum Hotel Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyBEST WESTERN Bonum Hotel Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyBEST WESTERN Bonum Hotel Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyBEST WESTERN Bonum Hotel Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - Hotely
Název:  BEST WESTERN Bonum Hotel
Ulice:  ul. Sieroca 3
Město:  80-839 Gdańsk
Země:  Polsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
971 Kč
160 zł
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Třihvězdičkový BEST WESTERN Bonum Hotel se nachází v budově z 18. století v historickém centru města Gdaňsk a nabízí prostorné stylové pokoje s posezením a bezplatným Wi-Fi připojením k internetu. V hotelové restauraci, která se specializuje na polskou a evropskou kuchyni, se podává snídaně formou bufetu s řadou čerstvých delikates. Na skleničku mohou hosté zajít do hotelového baru. Elegantní pokoje v hotelu Bonum mají nábytek z tmavého dřeva, TV s plochou obrazovkou, příslušenství pro přípravu čaje a kávy a bezpečnostní schránku. Personál recepce je k dispozici 24 hodin denně a může pro hosty zajistit mimo jiné pronájem aut nebo kol. Parkovat lze na místě zdarma. BEST WESTERN Bonum Hotel stojí 400 metrů od nábřeží řeky Motlavy a místního proslulého přístavního jeřábu. Několik minut chůze od hotelu mohou hosté navštívit celou řadu muzeí, galerií i dalších pamětihodností historického centra.


Důležité informace

Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek.

 
 
facebook g+ twitter