Evropa > Polsko > Gdańsk / Danzig > Hotel Olivia

Informace o Hotel Olivia

Vítáme Vás na stránce Hotel Olivia na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Olivia, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Olivia, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Olivia.

  • Hotel Olivia

Hotel Olivia Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Olivia Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Olivia Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Olivia Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Olivia Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Olivia Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Olivia Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Olivia Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Olivia Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Olivia Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Olivia Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Olivia Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Olivia Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Olivia Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Olivia Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Olivia Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Olivia Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Olivia
Ulice:  Al. Grunwaldzka 470
Město:  80 - 309 Gdańsk
Země:  Polsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
750 Kč
131 zł
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresitsvrudanofitrnlarzh

Rychlý popis

Hotel Olivia se nachází mezi městy Gdaňsk a Sopot a nabízí komfortní ubytování se satelitní LCD TV, bezplatným Wi-Fi, restaurací a soukromým parkovištěm zdarma. K dispozici je také láhev minerální vody zdarma. Každé ráno se podávají snídaně zdarma a na obědy a večeře se otevírá restaurace. Těšit se můžete na zdravé pokrmy v bio kvalitě. Vedení restaurace vychází vstříc požadavkům na speciální diety. Hotel nabízí snadnou dostupnost po celé oblasti Trojměstí. Budova gdaňského mezinárodního veletrhu je vzdálená 10 minut pěšky a nedaleko se nachází také gdaňská univerzita. Hotel Olivia je součástí HSW Olivia, kde se pořádají národní i mezinárodní sportovní akce včetně hokejových utkání, basketbalu, bruslení a rychlobruslení. Ubytování je vzdálené 300 metrů od stanice rychlého příměstského vlaku (SKM) Gdaňsk Oliwa a 200 metrů od kancelářského a konferenčního centra Business Olivia Gate.

 
 
facebook g+ twitter