Evropa > Polsko > Gdańsk / Danzig > Hotel Lival

Informace o Hotel Lival

Vítáme Vás na stránce Hotel Lival na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Lival, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Lival, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Lival.

  • Hotel Lival

Hotel Lival Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Lival Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Lival Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Lival Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Lival Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Lival Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Lival Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Lival Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Lival Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Lival Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Lival Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Lival Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Lival Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Lival Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Lival Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Lival Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyHotel Lival Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Lival
Ulice:  Młodzieży Polskiej 10
Město:  80-512 Gdańsk
Země:  Polsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1098 Kč
184 zł
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Lival se nachází jen pár kroků od pláže v gdaňské lokalitě Brzeźno a jen 10 minut jízdy autem od centra Gdaňsku. Nabízí pokoje s bezplatným internetem a výhledem na moře. Hotel Lival poskytuje pohodlně zařízené ubytování. Zdarma si můžete zapůjčit vybavení na nordic walking a za příplatek jsou k dispozici i skládací lehátka. Nechybí ani dětské hřiště a relaxační sauna. V restauraci se podává snídaně formou bufetu a jídla evropské kuchyně s výběrem à la carte. K hotelu patří také hospůdka. Přímo kolem hotelu vede po pobřeží pěší i cyklistická trasa směřující do Gdaňska, Sopot nebo Gdyně. Po návratu do hotelu Lival si můžete dopřát relaxaci v sauně. Na gdaňské letiště se dostanete za pouhých 30 minut. PGE Arena je vzdálená 3 km.


Důležité informace

Upozorňujeme, že cena za parkování platí pouze pro osobní automobily. Za větší vozidla (dodávky atd.) se platí 40 PLN za den. V sousední budově (na adrese Młodzieży Polskiej 9/2) se nachází wellness centrum Tintamare Day Spa, kde můžete jako hoteloví hosté uplatnit slevy. Obdržíte také slevu do posilovny Bluefit, kterou najdete na adrese Hallera 233a. Pro zaručení rezervace je třeba provést platbu předem bankovním převodem. Ubytování Vás bude kontaktovat po provedení rezervace a poskytne Vám instrukce ohledně bankovního převodu.

 
 
facebook g+ twitter