Evropa > Polsko > Gdańsk / Danzig > Prawdzic Resort & Conference

Informace o Prawdzic Resort & Conference

Vítáme Vás na stránce Prawdzic Resort & Conference na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Prawdzic Resort & Conference, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Prawdzic Resort & Conference, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Prawdzic Resort & Conference.

  • Prawdzic Resort & Conference

Prawdzic Resort & Conference Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyPrawdzic Resort & Conference Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyPrawdzic Resort & Conference Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyPrawdzic Resort & Conference Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyPrawdzic Resort & Conference Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyPrawdzic Resort & Conference Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyPrawdzic Resort & Conference Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyPrawdzic Resort & Conference Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyPrawdzic Resort & Conference Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyPrawdzic Resort & Conference Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyPrawdzic Resort & Conference Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyPrawdzic Resort & Conference Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyPrawdzic Resort & Conference Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyPrawdzic Resort & Conference Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyPrawdzic Resort & Conference Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyPrawdzic Resort & Conference Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyPrawdzic Resort & Conference Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - Hotely
Název:  Prawdzic Resort & Conference
Ulice:  Ul. Piastowska 198
Město:  80- 341 Gdańsk
Země:  Polsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1087 Kč
179 zł
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresitsvrunofitrnlarzh

Rychlý popis

Prawdzic Resort & Conference se nachází v gdaňské lokalitě Jelitkowo, 100 metrů od pláže a 9,5 km od historického centra města. Nabízí celoročně otevřený krytý bazén, posilovnu a vířivku, vše s volným vstupem. Rezort poskytuje ubytování v elegantních pokojích, apartmá a apartmánech s posezením a TV s plochou obrazovkou. Standardem je i vlastní koupelna se sprchou. Prawdzic Resort & Conference má restauraci specializující se na pokrmy polské kuchyně, bar a nepřetržitě otevřenou recepci. K dispozici je bowlingová dráha, gril a dětské hřiště. Vše lze využívat zdarma. Je možné si tu také půjčit hole na severskou chůzi a jízdní kola. Rezort je vzdálený 2 km od Ergo Areny a 5,5 km od PGE Areny.

 
 
facebook g+ twitter