Evropa > Řecko > Hersonissos > Annabelle Beach Resort

Informace o Annabelle Beach Resort

Vítáme Vás na stránce Annabelle Beach Resort na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Annabelle Beach Resort, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Annabelle Beach Resort, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Annabelle Beach Resort.

  • Annabelle Beach Resort

Annabelle Beach Resort Hersonissos - Pensionhotel - HotelyAnnabelle Beach Resort Hersonissos - Pensionhotel - HotelyAnnabelle Beach Resort Hersonissos - Pensionhotel - HotelyAnnabelle Beach Resort Hersonissos - Pensionhotel - HotelyAnnabelle Beach Resort Hersonissos - Pensionhotel - HotelyAnnabelle Beach Resort Hersonissos - Pensionhotel - HotelyAnnabelle Beach Resort Hersonissos - Pensionhotel - HotelyAnnabelle Beach Resort Hersonissos - Pensionhotel - HotelyAnnabelle Beach Resort Hersonissos - Pensionhotel - HotelyAnnabelle Beach Resort Hersonissos - Pensionhotel - HotelyAnnabelle Beach Resort Hersonissos - Pensionhotel - HotelyAnnabelle Beach Resort Hersonissos - Pensionhotel - HotelyAnnabelle Beach Resort Hersonissos - Pensionhotel - HotelyAnnabelle Beach Resort Hersonissos - Pensionhotel - HotelyAnnabelle Beach Resort Hersonissos - Pensionhotel - HotelyAnnabelle Beach Resort Hersonissos - Pensionhotel - HotelyAnnabelle Beach Resort Hersonissos - Pensionhotel - Hotely
Název:  Annabelle Beach Resort
Ulice:  Anissaras
Město:  70014 Hersonissos
Země:  Řecko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofislrotrnlelarzh

Rychlý popis

Annabelle Beach Resort se nachází v Hersonissosu. Nabízí elegantní pokoje s balkonem, 3 bazény, 2 tenisové kurty, wellness centrum a denní centrum pro děti s různými aktivitami. Všechny světlé a vzdušné pokoje v Annabelle Beach Resortu mají krásný výhled do zahrady nebo na bazén, klimatizaci, satelitní TV, lednici a mramorovou koupelnu. Annabelle zahrnuje 2 venkovní bazény, krytý vyhřívaný bazén, wellness zařízení s vířivkou i saunou, různé vodní sporty a na pláži před hotelem jsou k dispozici lehátka a slunečníky. Restaurace Ambrosia podává jídla formou bufetu s výhledem na moře a hospoda Athena nabízí řecké a mezinárodní pokrmy u bazénu. Na místě jsou 3 bary (ve vstupní hale, u bazénu a na pláži), které servírují čerstvé džusy a koktejly. Annabelle Beach Resort zahrnuje neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi připojení ve vstupní hale a na recepci. Hotel leží 22 km od mezinárodního letiště Nikose Kazantzakise.


Důležité informace

Vezměte prosím na vědomí, že bezplatné Wi-Fi připojení je k dispozici pouze ve vstupní hale a na recepci. Wi-Fi připojení v pokojích a všech venkovních prostorách je k dispozici za příplatek.

 
 
facebook g+ twitter