Evropa > Polsko > Gdańsk / Danzig > Gdańska Szkoła Floretu

Informace o Gdańska Szkoła Floretu

Vítáme Vás na stránce Gdańska Szkoła Floretu na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Gdańska Szkoła Floretu, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Gdańska Szkoła Floretu, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Gdańska Szkoła Floretu.

  • Gdańska Szkoła Floretu

Gdańska Szkoła Floretu Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyGdańska Szkoła Floretu Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyGdańska Szkoła Floretu Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyGdańska Szkoła Floretu Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyGdańska Szkoła Floretu Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyGdańska Szkoła Floretu Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyGdańska Szkoła Floretu Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyGdańska Szkoła Floretu Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyGdańska Szkoła Floretu Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyGdańska Szkoła Floretu Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyGdańska Szkoła Floretu Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyGdańska Szkoła Floretu Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyGdańska Szkoła Floretu Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyGdańska Szkoła Floretu Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyGdańska Szkoła Floretu Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyGdańska Szkoła Floretu Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - HotelyGdańska Szkoła Floretu Gdańsk / Danzig - Pensionhotel - Hotely
Název:  Gdańska Szkoła Floretu
Ulice:  VII Dwór 7
Město:  80-301 Gdańsk
Země:  Polsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
580 Kč
100 zł
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresitsvrunofitrnlarzh

Rychlý popis

Gdańska Szkoła Floretu se nachází 200 metrů od krajinářského parku trojměstí a nabízí jednoduché pokoje s TV a připojením na internet. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Všechny pokoje v motelu Szkoła Floretu jsou jednoduše provedené a mají základní vybavení včetně stolu a nočních stolků. Ve všech najdete vlastní koupelnu se sprchou. Motel Szkoła Floretu nabízí možnost odpočinku v sauně. Můžete si zde také zacvičit ve fitness centru. V jídelně si můžete připravit své vlastní pokrmy. K dispozici je zde rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, lednice a jídelní kout. Na hlavní nádraží Gdańsk Zaspa je to od motelu 21 minut chůze. Do centra města se odtud dostanete za 10 minut a do Sopot za 9 minut. Tramvajová zastávka Abrahama je vzdálená 7 minut chůze a nabízí spojení do centra a na pláž Jelitkowo.


Důležité informace

Pro zaručení rezervace je třeba uhradit zálohu bankovním převodem. Gdańska Szkoła Floretu vás bude po rezervaci kontaktovat s příslušnými pokyny.

 
 
facebook g+ twitter