Evropa > Polsko > Sochaczew > Hotel Chopin

Informace o Hotel Chopin

Vítáme Vás na stránce Hotel Chopin na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Chopin, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Chopin, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Chopin.

  • Hotel Chopin

Hotel Chopin Sochaczew - Pensionhotel - HotelyHotel Chopin Sochaczew - Pensionhotel - HotelyHotel Chopin Sochaczew - Pensionhotel - HotelyHotel Chopin Sochaczew - Pensionhotel - HotelyHotel Chopin Sochaczew - Pensionhotel - HotelyHotel Chopin Sochaczew - Pensionhotel - HotelyHotel Chopin Sochaczew - Pensionhotel - HotelyHotel Chopin Sochaczew - Pensionhotel - HotelyHotel Chopin Sochaczew - Pensionhotel - HotelyHotel Chopin Sochaczew - Pensionhotel - HotelyHotel Chopin Sochaczew - Pensionhotel - HotelyHotel Chopin Sochaczew - Pensionhotel - HotelyHotel Chopin Sochaczew - Pensionhotel - HotelyHotel Chopin Sochaczew - Pensionhotel - HotelyHotel Chopin Sochaczew - Pensionhotel - HotelyHotel Chopin Sochaczew - Pensionhotel - HotelyHotel Chopin Sochaczew - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Chopin
Ulice:  ul. Traugutta 21
Město:  96-500 Sochaczew
Země:  Polsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1184 Kč
199 zł
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrudatrnlelarzh

Rychlý popis

Hotel Chopin se nachází v Sochaczewu, při cestě do Varšavy-Lodž a nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi připojením a vlastní koupelnou. Hosté mohou povečeřet v hotelové restauraci s nabídkou rozmanitých vín a pokrmů polské a mezinárodní kuchyně. K dispozici je zahrada se zázemím pro grilování. Při snídani si hosté mohou s sebou odnést kávu zdarma. K vybavení wellness centra patří sauna, vířivka, parní lázeň a kosmetické a masážní salony. Hotel je vzdálen 15 km od bowlingová dráhy a střelnice.

 
 
facebook g+ twitter