Evropa > San Marino > San Marino > Hotel Il Monte

Informace o Hotel Il Monte

Vítáme Vás na stránce Hotel Il Monte na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Il Monte, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Il Monte, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Il Monte.

  • Hotel Il Monte

Hotel Il Monte San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Il Monte San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Il Monte San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Il Monte San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Il Monte San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Il Monte San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Il Monte San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Il Monte San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Il Monte San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Il Monte San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Il Monte San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Il Monte San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Il Monte San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Il Monte San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Il Monte San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Il Monte San Marino - Pensionhotel - HotelyHotel Il Monte San Marino - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Il Monte
Ulice:  Via IV Giugno 2
Město:  47899 San Marino
Země:  San Marino
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1244 Kč
49 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Il Monte se nachází ve městě Serravalle, 10 minut chůze od olympijského stadionu a 10 minut jízdy autem od centra San Marina. Nabízí jedinečně zařízené pokoje, neplacené parkoviště a kontinentální snídani formou bufetu. Pokoje mají dřevěnou podlahu, zdobené zdi a terasu nebo balkon s výhledem do parku nebo na horu San Marino. K dispozici je klimatizace, TV s programy Sky, bezplatné Wi-Fi a kabelové připojení k internetu. Snídaně formou bufetu je podávána v hotelovém baru a vstupní hale. Hotel Il Monte zahrnuje neplacené venkovní i kryté parkoviště. Cesta do Rimini a na letiště Federica Felliniho trvá autem 20 minut.


Důležité informace

Recepce je otevřená do 23:00. Možnost pozdního přihlášení v hotelu je třeba domluvit předem. U všech pobytů od 1. ledna 2012 se účtuje příplatek ve výši 3 % za služby, který se hradí přímo v hotelu. Vezměte prosím na vědomí, že: - tento poplatek za služby se nevztahuje na ceny stravování; - tento poplatek se nevztahuje na lidi na služební cestě, kteří jsou plátci DPH a vyžadují fakturu.

 
 
facebook g+ twitter